Вольова перемога Марти Костюк у парному розряді Australian Open. Українська пара бере титул на турнірі у Вільнюсі.

Вольова перемога Марти Костюк у парному розряді Australian Open

У шостий ігровий день Відкритого чемпіонату Австралії сподівання українських вболівальників були пов'язані з парницями. Розпочинав ранішню сесію дует у складі Марти Костюк та румунки Єлени Габріели Русе. Їх суперницями були дев’яті сіяні  американо-австралійський тандем Ніколь Меліхар / Еллен Перес.

Напруження у поєдинку досягло апогею на тай-брейку другого сету. Спочатку україно-румунська пара не змогла реалізувати сетбол. А згодом “люб'язністю” відповіли суперниці. Костюк та Русе вдалось відіграти матчбол.

Все ж Марта та Габріела схилили шальки терезів на свою користь. Дівчата зрівняли рахунок, а у третьому сеті буквально знищили своїх суперниць. У підсумку  3:6, 7:6(7), 6:0.

Суперник по наступному раунду стане відомий у матчі Колодзейова М. / Вондроушова М. - Хаддад Мая Б. / Чжан Ш.

Українська пара бере титул на турнірі у Вільнюсі

Українські тенісисти Ілля Білобородько та В'ячеслав Бєлінський здобули перший у сезоні титул на тенісному турнірі VILNIUS CUP 2023. У вирішальному матчі український дует у трьох сетах обіграв італійсько-російську пару у складі Федеріко Бертуччйолі та Кірілла Ківатцева - 6:1, 4:6, 10:3.

Поєдинок тривав 1 годину та 14 хвилин.

Для Іллі трофей у Вільнюсі став третім у парному розряді. Нагадаємо, у минулому році українець перемагав у фіналах Куртя-де-Арджеш та Камена. Щодо В'ячеслава, то це його перша перемога у парі.

Українці на кортах світу:

Australian Open. Жінки. Пари. 1/16 фіналу. Кіченок Н. / Ціммерманн К. -  Аояма С. / Шибахара Е. - 2:6, 2:6.

ITF. Жінки. Анталія. Грунт. ¼ фіналу. Мерт А. (№1254 WTA) - Соболєва А. (№704 WTA) - 6:2, 3:6, 1:6.