Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Віталій Сачко стає півфіналістом челенджера в Італії. Переможна хода Катерини Байндль на турнірі в Уругваї.

Віталій Сачко стає півфіналістом челенджера в Італії

У п'ятницю в італійському містечку Андрія були зіграні чвертьфінальні матчі на турнірі серії Challenger. Третю поспіль перемогу здобув український тенісист Віталій Сачко (№323 ATP). Цього разу наш співвітчизник впродовж 1 години і 44 хвилин здолав третього сіяного Томаша Махача (№104 ATP) - 7:5, 6:2.

Сьогодні Віталій гратиме проти швейцарця Леандро Ріді (№197 ATP).

Переможна хода Катерини Байндль на турнірі в Уругваї

Третю перемогу поспіль на кортах Монтевідео здобула Катерина Байндль (№111 WTA). У п'ятницю українська тенісистка у трисетовому матчі переграла француженку Клару Бюрель (№128 WTA) - 2:6, 6:1, 6:1.

Поєдинок тривав 1 годину і 52 хвилини.

Сьогодні Байндль змагатиметься за місце у фіналі змагань. Її суперницею буде ерефійка Діана Шнайдер (№158 WTA).

Зазначимо, у випадку перемоги українка повернеться до топ-100 рейтингу WTA.

Вольова перемога Олексія Крутих на турнірі в Іспанії

Українець Олексій Крутих здобув чергову перемогу на челенджері у Валенсії. Вчора тенісист у трьох сетах переграв італійця Андреа Пеллегріно (№185 ATP) - 3:6, 6:3, 6:2.

Вже сьогодні українець має відмінну нагоду пробитись до фіналу. Суперником Крутих буде сербський тенісист Нікола Мілоєвич (№259 ATP).

Результати за 25 листопада:

Кубок Девіса. ½ фіналу. Малага.

Австралія - Хорватія - 2:1

Коккінакіс Т. (№95 ATP) - Чоріч Б. (№26 ATP) - 4:6, 3:6.

Де Мінор А. (№24 ATP) - Чілич М. (№17 ATP) - 6:2, 6:2.

П’юрселл М. / Томсон Дж. - Мектіч Н. / Павіч М. - 6:7(3), 7:5, 6:4.

Українці на кортах світу:

ITF. Чоловіки. Іракліон. Хард. ¼ фіналу. Овчаренко О. (№428 ATP) - Іванов С. А. (№713 ATP) - 6:1, 6:2.

ITF. Чоловіки. Анталія. Грунт. ⅛ фіналу. Приходько О. (№385 ATP) - Тюркер М. Н. (№1318 ATP) - 3:6, 6:2, 6:2.

ITF. Жінки. Петанж. Хард (indoor). ¼ фіналу. Ганц Ф. (№568 WTA) - Снігур Д. (№107 WTA) - 2:6, 1:6.