Віталій Сачко — поразка яка вартує перемоги

На турнірі серії “ATP-500”, що проходить у Відні, українець Віталій Сачко отримав можливість зіграти в основній сітці змагань. 23-річний тенісист в статусі “lucky loser” вийшов на корт проти переможця цьогорічного “US Open” австрійця Домініка Тіма. Третя ракетка світу повів в першому сеті з рахунком 5:1. Однак в сьомому геймі подаючи на сет Тім примудрився не взяти жодного розіграша, програвши гейм “в суху”. Віталію вдалось скоротити відставання в рахунку до мінімуму, вигравши ще одну подачу в Домініка Тіма - 4-5. Але в напруженій боротьбі Сачко програв гейм на своїй подачі, а з ним і перший сет.

Не менш цікаво розгортались події у другому сеті. Сачко “брейканув” австрійського тенісиста в першому ж геймі. Однак потім Домінік Тім повів у рахунку 4:1. Здавалось, що безумовний фаворит дотисне українця. Але Віталію вдалось зрівняти рахунок 4:4. Лише в 12-ому геймі Тім здолав опір українського тенісиста 4-6, 5-7.

За участь в турнірі Віталій Сачко заробив понад 18 тисяч євро призових і увійде в  рейтингу ATP до п'ятої сотні.

Цього тижня на кортах Софії стартував турнір другої категорії “Dema Cup” для юніорів у віковій категорії до 16 років. В основній сітці змагань за перемогу боротимуться дві українки -  Анастасія Фірман та Єва Галієвська. В першому раунді дівчата впевнено здолали своїх суперниць. Анастасія виграла в “кваліфаєра” болгарки Преслави Крістевої 7-5, 6-1, а Єва розгромила Еліну Буюклєву 6-2, 6-2.

В сонячній Туреччині розпочався турнір третьої категорії  Adana Tenis Cup (вікова категорія до 14 років). В турнірі бере участь киянка Марія Дробишева. В першому раунді 13-ти річна юніорка здолала турчанку Озге Юксель 6-3, 6-3.

Результати вівторка. Відень. Дімітров Г. - Хачанов К. 7-6(6), 6-3, Хуркач Х. - Балаш А. 6-3, 7-5, Джокович Н. - Країнович Ф. 7-6(6), 6-3, Гарін К. - Ваврінка С. 6-4, 6-7(9), 6-3, Лайович Д. - Сонего Л. 4-6, 3-6, Бедене А. - Еванс Д. 3-6, 5-4 (відмова Бедене).