Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Відкритий чемпіонат Австралії – квест на витривалість розпочато

Відкритий чемпіонат Австралії – квест на витривалість розпочато

Марта Костюк проведе два тижні без тренувань напередодні Відкритого чемпіонату Австралії. Виявилось, що у одного з пасажирів спеціального рейсу, що доправив учасників змагань з Абу-Дабі до Мельбурну, діагностовано коронавірус.

Як згодом стало відомо, позитивний тест здав тренер Б’янки Андреєску Сільвен Брюно. Саме з канадською тенісисткою повинна була тренуватись Марта під час підготовки до Australian Open.

Разом з Костюк на карантин відправились ще 23 тенісисти, які перебували у літаку. Серед них Анжеліка Кербер, Паула Бадоса, Белінда Бенчіч, Даяна Ястремська, Світлана Кузнецова.

Початково передбачалось, що ізоляції підлягатимуть тільки пасажири секції у якій перебував інфікований, натомість в карантині опинились всі пасажири та екіпаж літака. Така ситуація викликала щире обурення спортсменів.

Загалом, станом на сьогодні 72 тенісисти знаходяться на суворому карантині, серед них троє українців. Окрім Ястремської та Костюк не повезло Сергію Стаховському. Виявилось, що на чартерних рейсах, котрі повинні були перевезти спортсменів і членів їх команд до Австралії, знаходилось чимало  звичайних пасажирів. В одного з них на борту рейсу, що прибув з Лос-Анджелеса, тести на COVID дали позитивний результат. В літаку було 79 чоловік, включаючи 67 пасажирів. І лише 24 з них – тенісисти. Серед них Вікторія Азаренко, Слоан Стівенс, Кей Нішикорі.

 

Щасливий квиток для Цуренко

Леся Цуренко хоча й програла фінальний поєдинок кваліфікації росіянці Людмилі Самсоновій - 6-7(1), 2-6, зберігає шанси зіграти в основній сітці Australian Open-2021. Українка є однією з претенденток на  статус "лакі-лузера".

За цьогорічними правилами у списках організаторів по 6 гравців у чоловічій і жіночій сітках. Потенційні “лакі-лузери” проходять карантин і можуть розраховувати на грошові виплати у розмірі 10 тисяч австралійських доларів незалежно від того, гратимуть вони в основній сітці змагань чи ні. Разом з Цуренко можливість отримати статус “лакі-лузера” мають Ісалін Бонавентюр, Анна Кароліна Шмідлова, Маргаріта Гаспарян, Міхаела Бузернеску і Камілла Рахімова.

Залишається сподіватись на те, що фортуна буде прихильна до нашої спортсменки і ми побачимо Цуренко на кортах Мельбурна. З огляду на епідеміологічну ситуацію в світі українка має високі шанси зіграти в турнірі.

Під питанням участь у Відкритому чемпіонаті Австралії для Даяни Ястремської. Наразі її прізвище залишається в списках учасників, але тимчасове відсторонення від участі в змаганнях не скасовано.

Днями стало відомо, що польська тенісистка Магда Лінетт прийняла рішення знятися з Australian Open. Це перша відмова учасниці основної сітки турніру після завершення квалфікації.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!