УКРАЇНСЬКІ ТЕНІСИСТКИ ЗДОБУВАЮТЬ ЗАГАЛЬНУ ПЕРЕМОГУ НАД НІДЕРЛАНДАМИ У КУБКУ БІЛЛІ ДЖИН КІНГ

12 листопада на кортах SEB Arena у Вільнюсі продовжилось протистояння збірних України та Нідерландів в рамках раунда плей-оф Кубка Біллі Джин Кінг. Відкривав другий ігровий день поєдинок перших номерів команд Ангеліни Калініної (№27 WTA) та Аранчі Рус (№51 WTA).

Гра тривала 1 годину і 29 хвилин. Українська тенісистка здобула перемогу 6:4, 6:4 вивівши національну збірну вперед у загальному заліку.

Це була друга очна дуель дівчат. Ангеліна взяла реванш за поразку у 2017 році.

Наступними на корт вийшли Даяна Ястремська (№106 WTA) та Сюзан Ламенс (№218 WTA). Початок матчу склався не на користь українки, яка програла дві свої подачі поспіль, а згодом і партію. Попри стартову невдачу Даяна зуміла переламати хід поєдинку на свою користь і вибороти таку важливу перемогу - 4:6, 6:1, 7:5.

Рахунок матчу став 3-1 на користь збірної України. Отож у наступному році наша національна команда гратиме у Кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг.

ПІДСУМКОВИЙ ТУРНІР ATP: СТАРТОВА ПЕРЕМОГА ЗІННЕРА І ВІНСТРІК ДЖОКОВИЧА

12 листопада у Турині стартував 54-й за ліком Підсумковий турнір ATP. Призовий фонд Nitto ATP Finals складає 15 млн. доларів. Чемпіон, який завершить турнірну дистанцію без поразок, заробить $4,801,500.

Першими розпочали свій змагальний шлях тенісисти Зеленої групи. Відкривав турнір матч за участі Янніка Зіннера  (№4 ATP) та Стефаноса Ціціпаса  (№6 ATP). Італійський тенісист впродовж 1 години і 25 хвилин впевнено обіграв свого суперника - 6:4, 6:4.

Це була восьма зустріч тенісистів. Зіннер виграв втретє.

Завершував ігровий день поєдинок Новака Джоковича (№1 ATP) і Хольгера Руне (№10 ATP). Їх протистояння тривало 3 години та 2 хвилини. Лише у третьому сеті лідер світового рейтингу зміг зламати опір непоступливого данця - 7:6 (7:4), 6:7 (1:7), 6:3.

Загалом безпрограшна серія Ноле складає 19 матчів. За цей проміжок Джокович виграв три титули - Цинциннаті, US Open та Париж.

Завдяки перемозі над Руне сербський тенісист незалежно від решти результатів завершить сезон у статусі першої ракетки світу.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Іракліон. Хард. Фінал. Фройнд С. / Орлов В. - Каловелоніс М. / Кіраціс С. - 6:7(4), 6:4, 10:7.

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. Фінал. Джавакян Ю. (№666 ATP) - Урсу В. (№715 ATP) - 7:6(2), 2:6, 6:2.