Три українки на старті в Дубаї. Віталій Сачко - звитяга в Братиславі.

Три українки на старті в Дубаї

Вчора на кортах Дубаї стартував престижний жіночий тенісний турнір категорії WTA 1000. Призовий фонд змагань складає $1,835,490.

За відсутності минулорічної переможниці Dubai Duty Free Tennis Championships Сімони Халеп та першої ракетки світу Ешлі Барті, яка не гратиме через травму ноги, список сіяних очолила українка Еліна Світоліна. Для нашої тенісистки цей турнір пов’язаний з приємними спогадами, оскільки вона двічі здобувала титул в Дубаї. В 2017 році у фіналі Еліна перемогла Кароліну Возняцкі – 6-4, 6-2, а в 2018 росіянку Дарію Касаткіну – 6-4, 6-0.

В основній сітці змагань нашу країну представлятимуть ще дві спортсменки. Леся Цуренко у фіналі кваліфікації перемогла італійку Мартіну Тревізан (№90 WTA) – 6-2, 6-1. Катаріна Завацька, здолавши болгарку Вікторію Томову – 6-4, 6-4, стала дебютанткою змагань такого рівня. 21-річна українка жодного разу не грала в основній сітці турнірів WTA 1000. Її суперницею в першому колі стала швейцарська тенісистка Жиль Тайхман (№54 WTA). Леся Цуренко зіграє проти румунки Сорани Кирстя (№67 WTA).

В парному розряді Україну представляють сестри Кіченок. Людмила в дуеті з представницею Латвії Єленою Остапенко подолала перше коло змагань перегравши швейцарсько-чеську пару Белінда Бенчіч / Луція Градецка – 4-6, 6-4, 10-8.

Сьогодні на корт вийдуть Надія Кіченок і румунка Ралука-Йоана Олару. Їх суперницями буде російсько-австралійська  пара Анастасія Павлюченкова / Аріна Родіонова.

Результати:

WTA. Дубай. Ван Ц. - Кузнєцова С. - 4-6, 6-1, 5-7. Павлюченкова А. - Кудерметова В. - 6-7(3), 2-6. Жабер О. - Сінякова К. - 6-2, 6-3. Гофф К. - Александрова С. - 7-6(3), 2-6, 7-6(8)

ATP. Буенос-Айрес. Фінал. Шварцман Д. - Серундоло Ф. - 6-1, 6-2.

ATP. Роттердам. Фінал. Фучовіч М. - Рубльов А. - 6-7(4), 4-6.

Віталій Сачко - звитяга в Братиславі

Український тенісист Віталій Сачко вийшов переможцем тенісного турніру серії ITF, котрий завершився в минулу неділю в Братиславі,

В фіналі змагань, у важкому трисетовому поєдинку, наш спортсмен здолав француза Юргена Бріана – 6-1, 2-6, 7-6(3).