Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Переможний старт Ястремської в Боготі. Катаріна Завацька попереду у перерваному матчі проти Кароліни Плішкової.

 

Переможний старт Даяни Ястремської на турнірі в Боготі

Цього тижня у Боготі проходить жіночий тенісний турнір серії WTA 250. Серед учасниць українська тенісистка Даяна Ястремська (№102 WTA). Суперницею українки на старті змагання стала угорка Панна Удварді (№84 WTA).

Даяна відмінно провела поєдинок першого кола здобувши впевнену перемогу - 7:5, 6:1.

У другому раунді на Ястремську чекає зустріч з італійкою Сарою Еррані (№145 WTA).

 

Віталій Сачко долає перше коло на челенджері у Санремо

В понеділок в італійському Санремо стартував тенісний турнір серії ATP Challenger. Призовий фонд змагання складає $45,730. Очолюють список сіяних гравців Хольгер Руне і Джанлука Маджер.

Єдиним представником України в турнірі є Віталій Сачко. У вівторок наш співвітчизник впевнено подолав перше коло змагань. Український тенісист переміг італійця Едоардо Лаваньйо (№ 392 ATP) – 6:3, 6:4.

Вже сьогодні на Віталія очікує новий суперник Томас Фаббіано (№ 184 ATP).

 

 

 

Катаріна Завацька попереду у перерваному матчі проти Кароліни Плішкової

У Чарльстоні триває жіночий турнір серії WTA 500 Credit One Charleston Open. Вчора було зіграно решта матчів першого кола змагань. Третім запуском на центральний корт вийшла Катаріна Завацька (№215 WTA). Суперницею української тенісистки стала представниця Чехії Кароліна Плішкова (№7 WTA).

Перший сет склався вдало для Катаріни. За рахунку 5:5 українка всуху виграла подачу суперниці та водночас змогла захистити свою. Рахунок у стартовій партії 7:5 на користь Завацької.

У другому сеті за рахунку *2:3 на користь Плішкової матч було перервано через дощ. Його догравання відбудеться сьогодні. Паралельно на третьому корті заплановано поєдинок Ангеліни Калініної та представниці Казахстану Єлени Рибакіної.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!