Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

ПЕРЕМОГИ СВІТОЛІНОЇ ТА ЯСТРЕМСЬКОЇ. КОСТЮК УЖЕ В 1/8. ЦУРЕНКО ПОСТУПАЄТЬСЯ.

ЕЛІНА СВІТОЛІНА ЗДОБУВАЄ ПЕРЕКОНЛИВУ ПЕРЕМОГУ НА ШЛЯХУ ДО ТРЕТЬОГО РАУНДУ AUSTRALIAN OPEN

Перша ракетка України Еліна Світоліна подолала другий раунд на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу. У 1/32 фіналу українка впевнено довела свою перевагу над болгаркою Вікторією Томовою (№70 WTA) - 6:1, 6:3.

Гра тривала заледве більше години (1:06).

Це була третя очна зустріч тенісисток. Переконлива перевага на боці Елі - 3-0.

У третьому раунді на нашу приму очікує зустріч з Вікторією Голубіч (№85 WTA) з Швейцарії.

ПЕРЕКОНЛИВА ПЕРЕМОГА ЯСТРЕМСЬКОЇ У ДРУГОМУ КОЛІ AUSTRALIAN OPEN

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№93 WTA) з урахуванням кваліфікації здобула п'яту поспіль перемогу на кортах Мельбурна. У другому раунді Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу українка переграла француженку Варвару Грачову (№39 WTA) - 6:3, 6:2.

Матч тривав 1 годину і 8 хвилин.

Тенісистки вперше грали одна проти одної.

Ястремська вдруге в кар'єрі зіграє у третьому раунді австралійського мейджора.

Далі за сіткою Даяна поміряється силами з американкою Еммою Наварро (№26 WTA). Остання напередодні Australian Open виграла трофей на турнірі WTA 250 у Хобарті.

МАРТА КОСТЮК ЗДОБУВАЄ ТРЕТЮ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГУ НА КОРТАХ МЕЛЬБУРНА

Українська тенісистка Марта Костюк (№37 WTA) пробилась до ⅛ фіналу на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу. У третьому раунді українка здобула вольову перемогу над Еліною Аванесян (№74 WTA) - 2:6, 6:4, 6:4.

Поєдинок тривав 2 години та 31 хвилину.

Це була перша очна зустріч дівчат.

Зазначимо, у другій партії українській тенісистці лише з п'ятої спроби вдалось реалізувати сетбол.

У наступному раунді Костюк гратиме проти переможця матчу Марія Тимофєєва (№170 WTA) – Беатріс Хаддад Майя (Бразилія; №12 WTA). Марта вперше в кар'єрі зіграє у четвертому раунді Australian Open.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

Australian Open. Хард. 1/16 фіналу. Цуренко Л. (№33 WTA) - Сабаленка А. (№2 WTA) - 0:6, 0:6. Пари. Жінки. 1/32 фіналу. Аванесян Е. / Шимановіч І. - Коллінс Д. Р. / Кіченок Н. - 2:6, 6:4, 6:1. Чоловіки. 1/32 фіналу. Маклахлан Б. / Нісіока Й. - Чачіч Н. / Молчанов Д. - 6:3, 3:6, 5:7. 1/16 фіналу. Додіг І. / Крайчек О. (1) - Чачіч Н. / Молчанов Д. - 4:6, 7:6(8), 6:7(7).

Challenger. Буенос-Айрес. Грунт. Пари. ¼ фіналу. Монсон І. / Санчес Ховер К. - Крутих О. / Штоддер Т. - 6:4, 6:7(3), 14:12.

ITF. Бхопал. Хард. ⅛ фіналу. Ваншельбойм Е. (№393 ATP) - Лі Нам Х. (№557 ATP) - 2:6, 6:3, 6:0.

ITF. Сандерленд. Хард (indoor). ⅛ фіналу. Олійникова О. (№391 WTA) - Буассон Л. (№324 WTA) - 6:3, 3:6, 4:6.