ПЕГУЛА ЗАХИСТИЛА ЧЕМПІОНСЬКИЙ ТИТУЛ. ПЕРЕМОЖНИЙ СТАРТ СТАРОДУБЦЕВОЇ. РОЗГРОМНА ПЕРЕМОГА СОБОЛЄВОЇ.

ДЖЕССІКА ПЕГУЛА ЗАХИСТИЛА ЧЕМПІОНСЬКИЙ ТИТУЛ НА ТУРНІРІ В ТОРОНТО

Американська тенісистка Джессіка Пегула (№6 WTA) вийшла переможцем престижного хардового турніру серії WTA 1000, що в ніч на вівторок фінішував у канадському Торонто. У вирішальному матчі шоста ракетка світу у трьох сетах здолала свою співвітчизницю Аманду Анісімову (№132 WTA) - 6:3, 2:6, 6:1.

Зустріч тривала 1 годину і 30 хвилин.

Це була третя очна дуель тенісисток. Пегула ще жодного разу не програвала своїй суперниці.

Для Джессіки трофей в Торонто став шостим на турнірах WTA та другим у поточному сезоні. 30-річна американка захистила минулорічний чемпіонський титул завойований у Монреалі.

Зазначимо, за підсумками змагання Анісімова зробила стрибок на 49-у сходинку у рейтингу WTA.

ПЕРЕМОЖНИЙ СТАРТ СТАРОДУБЦЕВОЇ НА 100-ТИСЯЧНИКУ У КЕРІ

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (№151 WTA) впевнено подолала перше коло змагань на 100-тисячному хардовому турнірі серії ITF, що стартував у американському місті Кері (Північна Кароліна). У 1/16 фіналу українка перемогла японку Нао Хібіно (№159 WTA) - 6:4, 7:6(2).

Це була перша зустріч тенісисток на корті.

У ⅛ фіналу Юлія поміряється силами з переможницею матчу Енн Лі (№114 WTA) - Аріанне Хартоно (№161 WTA).

РОЗГРОМНА ПЕРЕМОГА СОБОЛЄВОЇ НА СТАРТІ ТУРНІРУ WTA 125 У КОЛУМБІЇ

У понеділок в Колумбії стартував хардовий турнірі WTA 125 Barranquilla Open 2024. Серед його учасниць Анастасія Соболєва (№223 WTA).

У 1/16 фіналу українка впевнено, впродовж 56 хвилин, переграла господарку кортів Перес Гарсію (№1016 WTA) - 6:1, 6:0.

Далі за сіткою Соболєва гратиме проти переможниці протистояння Мартіна Окалова (Словаччина; №502 WTA) - Грет Міннен (Бельгія; №74 WTA).

Нагадаємо, минулого тижня Анастасія змагалася на турнірі такої ж категорії в Гамбурзі. Подолавши кваліфікацію тенісистка у другому раунді програла Маяр Шеріф.