МАРТА КОСТЮК ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ ЗА ТРОФЕЙ НА ТУРНІРІ В МАДРИДІ. Українці на кортах світу:

МАРТА КОСТЮК ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ ЗА ТРОФЕЙ НА ТУРНІРІ В МАДРИДІ

У третій ігровий день на турнірі WTA 1000, що триває у Мадриді, стартували матчі другого кола. Свій поєдинок провела українка Марта Костюк (№36 WTA). Її суперницею була колумбійка Каміла Осоріо Серрано (№115 WTA).

Попри виграш першого сету наша співвітчизниця не змогла втримати перевагу в матчі та поступилась - 6:3, 4:6, 3:6. Гра тривала 2 години і 16 хвилин.

У наступному раунді на Осоріо Серрано очікує поєдинок проти білоруски Аріни Сабаленка (№2 WTA).

Зазначимо, як і минулого року, Марта не змогла пробитись далі другого раунду.

НЕВДАЛИЙ ВИСТУП АНГЕЛІНИ КАЛІНІНОЇ НА ТУРНІРІ В МАДРИДІ

У четверг, під час вечірньої сесії, свій стартовий матч на турнірі в Мадриді провела перша ракетка України Ангеліна Калініна (№34 WTA). Суперницею українки була єгиптянка Маяр Шериф (№59 WTA) Остання подолала перше коло на відмові італійки Каміли Джорджі. Рахунок їх матчу на той момент був рівний - 4:6, 6:4.

Будучи фавориткою двобою українка поступилась своїй опонентці у двох сетах - 2:6, 6:7(3).

На відміну від першої партії у другій йшла запекла боротьба. Тенісистки тричі обмінялися брейками. У 12 геймі Ангеліна мала непогані шанси зрівняти рахунок у матчі. Українка вела в рахунку 6:5 та подавала. На жаль Калініна не скористалась шансом програвши гейм всуху.

За підсумками турніру Ангеліна втратить звання першої ракетки України. Тенісистка не змогла захистити рейтингові очки зароблені торік.

Нагадаємо, у 2022 році українська тенісистка дійшла до чвертьфіналу де програла Жіл Тайхманн.

Українці на кортах світу:

ATP Challenger. Острава. Грунт. ⅛ фіналу. Крутих О. (№183 ATP) - Феррейра Сілва Ф. (№223 ATP) - 1:6, 4:6.

ATP Challenger. Рим. Пари. Грунт. ¼ фіналу. Ідальго Д. / Ніклас Салмінен П. - Голубєв А. / Молчанов Д. - 3:6, 6:2, 4:10.

ITF. Санксенсо. Хард. ⅛ фіналу. Брайнін О. (№846 ATP) - Ечеверрія Дж. (№606 ATP) - 7:5, 2:6, 4:6.

ITF. Санксенсо. Пари. Хард. ½ фіналу. Брайнін О. / Кюна М. - Ечеверрія Дж. / Вільякорта-Алонсо Р. - 6:7(5), 6:3, 7:10.

ITF. Кальві. Хард. ⅛ фіналу. Мордергер Я. (№489 WTA) - Снігур Д. (№165 WTA) - 4:6, 1:6.

ITF. Шарлотсвілл. Грунт. ⅛ фіналу. Карле М. Л. (№162 WTA) - Стародубцева Ю (№575 WTA) - 6:2, 7:5.

ITF. Монастір. Хард. ⅛ фіналу. Лазаренко К. (№1108 WTA) - Ванлангендонк Е. (№795 WTA) - 6:2, 6:2.

ITF. Осієк. Грунт. ⅛ фіналу. Бай Ч. (№238 WTA) - Соболєва А. (№546 WTA) - 7:5, 6:2.