ЛЮДМИЛА КІЧЕНОК ВИХОДИТЬ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ ТУРНІРУ WTA 1000 У ІНДІАН-ВЕЛЛС. СВІТОЛІНА ПРОГРАЄ НАВАРРО.

ЛЮДМИЛА КІЧЕНОК ВИХОДИТЬ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ ТУРНІРУ WTA 1000 У ІНДІАН-ВЕЛЛС

Українська тенісистка Людмила Кіченок подолала другий раунд у парному розряді на хардовому турнірі WTA 1000 у Індіан-Веллс. У дуеті з Єлєною Остапенко (Латвія) наша співвітчизниця завдала поразки японо-сербському тандему Сюко Аояма / Александра Круніч - 6:4, 6:4.

Поєдинок тривав 1 годину і 21 хвилину.

У ¼ фіналу переможниці поміряються силами з четвертими сіяними Ніколь Меліхар і Еллен Перес.

СВІТОЛІНА ПРОГРАЄ НАВАРРО НА ПРЕСТИЖНОМУ ТУРНІРІ В ІНДІАН-ВЕЛЛС

Перша ракетка України  Еліна Світоліна (№17 WTA) не змогла подолати третій раунд на хардовому турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллс. У 1/16 фіналу українка у трьох сетах поступилась американці Еммі Наварро  (№23 WTA) - 1:6, 6:4, 3:6.

Гра тривала 2 години.

Це була перша очна зустріч тенісисток.

Нагадаємо, Еліна вдесяте приймала участь у турнірі в Індіан-Веллс. Найкращим результатом українки є півфінал 2019 року. Тоді Світоліна зазнала поразки від майбутньої чемпіонки канадійки Б’янки Андреєску.

КРУТИХ ПОСТУПАЄТЬСЯ ТЕНІСИСТУ З ТАЙВАНЮ У ФІНАЛІ КВАЛІФІКАЦІЇ  ЧЕЛЕНДЖЕРА В УГОРЩИНІ

Український тенісист Олексій Крутих (№397 ATP) не зміг пробитись до основної сітки на хардовому турнірі серії Challenger у угорському місті Секешфегервар.

У фіналі кваліфікації українець змагався з тенісистом з Тайваню Чунь Сінь Ценом (№328 ATP). Матч тривав 1 годину і 32 хвилини та завершився на користь суперника - 7:6(2), 6:1.

Це була друга очна зустріч тенісистів. Обидві виграв тайванець.

На жаль статистика Олексія у поточному сезоні невтішна - лише три перемоги в дванадцяти матчах.