Леся Цуренко у фіналі кваліфікації Ролан Гаррос. Ілля Марченко вийшов у чвертьфінал челенджера у Шимкенті

Леся Цуренко у фіналі кваліфікації Ролан Гаррос

В середу у Парижі були зіграні півфінали кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції у жінок. Свої чергові поєдинки провели дві українські тенісистки Леся Цуренко (№121 WTA) та Катаріна Завацька (№210 WTA).

Першою на корт вийшла Цуренко. Суперницею української тенісистки була італійка Сара Еррані (№160 WTA). Поєдинок тривав 1 годину і 5 хвилин та завершився на користь Лесі - 6:1, 6:2.

Опоненткою української тенісистки у вирішальному матчі за місце в основній сітці Ролан Гаррос буде японка Юкі Наїто (№219 WTA).

На жаль не змогла пробитись до фіналу кваліфікації Катаріна Завацька. Наша спортсменка поступилась канадійці Ребеці Маріно (№116 WTA) - 1:6, 2:6.

Ілля Марченко вийшов у чвертьфінал челенджера у Шимкенті

У Казахстані триває тенісний турнір серії Challenger. Український тенісист Ілля Марченко (№252 ATP) провів вчора свій черговий поєдинок. Суперником нашого співвітчизника був бразилієць Габріел Декампс (№384 ATP). Матч тривав 46 хвилин та закінчився перемогою Іллі - 6:1, 6:1.

Сьогодні Марченко зіграє у чвертьфіналі проти американця Евана Чжу (№463 ATP).

Переможний старт Владислава Орлова та В'ячеслава Бєлінського на турнірі в Чорногорії

В Ульцині триває турнір серії ITF з призовим фондом 25 тисяч доларів. В основній сітці змагань стартувало відразу чотири представники України - Владислав Орлов, В'ячеслав Бєлінський, Іван Кременчуцький та Ігор Дудун. Останні два подолали кваліфікаційні раунди.

Для Владислава Орлова, сіяного на турнірі другим, стартовий поєдинок склався непросто. Суперник з Сербії Крістіан Юхас чинив серйозний опір. Тож доля матчу вирішилась у третій партії. Українському тенісисту вдалось переломити хід поєдинку і перемогти - 6:0, 3:6, 6:1.

Не зустрів активного спротиву у зустрічі з хорватом Бозо Баруном В'ячеслав Бєлінський. Українець впевнено переміг – 6:4, 6:1.

На жаль ще два наших тенісисти Іван Кременчуцький та Ігор Дудун програли свої стартові матчі. Іван поступився сербському тенісисту Душану Обрадович – 2:6, 1:6, а Ігор не зміг здолати Пола Валсеккі з Франції – 3:6, 0:6.