Крутий виступ Олексія Крутих на турнірі в Іспанії. Тріумф канадійців на Кубку Девіса.

Крутий виступ Олексія Крутих на турнірі в Іспанії

У Валенсії фінішував грунтовий турнір серії Challenger. Переможцем змагання став українець Олексій Крутих (№252 ATP). У вирішальному матчі наш тенісист впевнено здолав Люка Ван Аша (№200 ATP) з Нідерландів - 6:2, 6:0.

Фінальний матч тривав 1 годину.

Це було друге очне протистояння тенісистів і знову перемога була на боці українця.

Для Олексія Крутих титул в Іспанії став четвертим в кар'єрі і другим на турнірах Challenger. Нагадаємо, у серпні український тенісист тріумфував у Празі.

Завдяки перемозі у Валенсії Крутих посів 190-е місце у рейтингу ATP.

Тріумф канадійців на Кубку Девіса

У неділю на хардових кортах Малаги фінішував черговий розіграш Кубка Девіса. У вирішальному матчі зійшлися збірні Канади та Австралії. Представники країни кленового листа здобули більш ніж впевнену перемогу над своїми суперниками.

Перше очко у стартовому матчі приніс канадійцям Денис Шаповалов (№18 ATP) 23-річний тенісист здолав Танасі Коккінакіса (№94 ATP) - 6:2, 6:4. Переможний бал своїй збірній виборов Фелікс Оже Альяссім (№6 ATP) перегравши лідера австралійців Алекса Де Мінора (№24 ATP) - 6:3, 6:4.

Для Канади це перша перемога в турнірі. До цього найвищим досягненням північноамериканців був фінал 2019 року, у якому вони поступились іспанцям.

Українці на кортах світу:

Challenger. Маспаломас. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Де Руеда Де Хеновер І. (№1027 ATP) - Ваншельбойм Е. (№527 ATP) - 6:7(3), 6:4, 5:7. Брайнін О. (№1582 ATP) - Мадарас Г. (№509 ATP) - 7:5, 2:6, 6:3.

ITF. Жінки. Петанж. Хард (indoor). Фінал. Бартель М. (№282 WTA) - Снігур Д. (№107 WTA)  - 7:6(2), 6:2.

ITF. Чоловіки. Бхілаї. Хард. Фінал. Орлов В. (№406 ATP) - Каліянда Пунача Н. (№823 ATP) - 6:1, 6:4.