Катерина Байндль завершує виступи на турнірі в Румунії. Збірна України поступається угорцям у Кубку Девіса.

Катерина Байндль завершує виступи на турнірі в Румунії

У п'ятницю в Бухаресті були зіграні чвертьфінальні матчі тенісного турніру серії WTA 250. Свій поєдинок провела Катерина Байндль. Суперницею українки стала другий номер посіву Іріна Бегу з Румунії (№41 WTA).

На жаль Катерина не змогла вчинити гідний опір суперниці і поступилась з розгромним рахунком - 1:6, 1:6. Гра тривала 1 годину і 27 хвилин.

Отож у півфіналі Іріна Бегу зіграє проти Сари Еррані (№115 WTA). Другу пару склали угорка Река-Лука Яні (№114 WTA) та Марина Заневська (№100 WTA) з Бельгії.

Збірна України поступається угорцям у Кубку Девіса

16 вересня на хардових кортах комплексу SEB Arena у Вільнюсі збірна України продовжила змагатись з командою Угорщини у Першій Світовій групі Кубку Девіса. Після першого ігрового дня рахунок був 0:2 на користь суперників. Тож всі сподівання українських вболівальників були пов'язані з парною зустріччю.

У стартовому матч п’ятниці Владислав Манафов та Ілля Білобородько змагалися проти Петера Файти та Фабіана Марожана. У напруженому протистоянні український дует здобув перше очко у матчі - 7:6(4), 6:4. Тож все вирішувалось у протистоянні Іллі Білобородька (№747 ATP) і лідера угорців Мартона Фучовича (№91 АТР).

На жаль суттєва різниця в класі далась взнаки. Ілля поступився – 2:6, 5:7. Рахунок в матчі став 1:3.

Наступного року наша збірна змагатиметься за збереження місця у Першій Світовій групі.

Українці на кортах світу:

WTA. Жінки. Порторож. Хард. ¼ фіналу. Леся Цуренко - Єлена Рибакіна - технічна перемога Рибакіної.

ITF. Жінки. Пари. Яблонец над Нісоу. Грунт. ¼ фіналу. Анна Даніліна / Валерія Страхова - Деніса Гіндова / Кароліна Кубанова - 6:2, 6:3.

ITF. Жінки. Пари. Калдаш-да-Раїня. Хард. ½ фіналу. Адріана Рімі / Анна Сінклер Роджерс - Катерина Володько / Хіроко Кувата - 6:4, 6:3.