КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ НА ТУРНІРІ В БУХАРЕСТІ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ НА ТУРНІРІ В БУХАРЕСТІ

У понеділок в столиці Румунії Бухаресті стартував грунтовий турнір WTA 125 Tiriac Foundation Trophy. Призовий фонд змагання складає $115,000. Очолюють список сіяних місцева тенісистка Ана Богдан (№62 WTA) та Вікторія Томова (№86 WTA) з Болгарії. Серед учасниць єдина українка Катаріна Завацька (№188 WTA).

На жаль вже перший раунд став нездоланною перешкодою для нашої співвітчизниці. Катаріна у двох поступилась сьомій сіяній німкені Номі Ноха Акуге (№165 WTA) - 3:6, 4:6.

Гра тривала 1 годину і 39 хвилин.

Це було перше очне протистояння тенісисток.

Зазначимо, у Бухаресті Завацька зазнала четвертої поразки поспіль.

ВІТАЛІЙ САЧКО ЗАЗНАЄ ПОРАЗКИ НА СТАРТІ ЧЕЛЕНДЖЕРУ В ПОЛЬЩІ

Український тенісист Віталій Сачко (№162 ATP) не зміг подолати стартовий раунд на турнірі серії ATP Challenger, що у понеділок стартував у польському місті Щецін. Українець у трисетовому поєдинку програв Александру Шевченко  (№86 ATP) - 2:6, 6:4, 6:7(3).

Впродовж третьої, вирішальної, партії Віталій вів з брейком 3:0 та 4:2. А у 10 геймі не реалізував матчбол на своїй подачі. Згодом за рахунку 6:5 Сачко вдруге змарнував нагоду закінчити гру одним результативним ударом.

Доля матчу вирішилась на тай-брейку де фортуна посміхнулась супернику.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 500. Сан-Дієго. Пари. Хард. ⅛ фіналу. Сантамарія С. / Шимановіч І. - Кіченок Л. / Остапенко Є. - 7:5, 6:7(5), 9:11.

WTA 125. Бухарест. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Розателло К. (№279 WTA) - Страхова В. (№280 WTA) - 6:4, 1:6, 6:4.

WTA 125. Любляна. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Яні Р.-Л. (№249 WTA) - Олійникова О. (№445 WTA) - 5:7, 3:6.

ATP Challenger. Кері. Хард. 1/16 фіналу. Марченко І. (№273 ATP) - Куако Е. (№178 ATP) - 6:4, 7:6(2).