Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Інтернаціональні дуети за участю українських тенісисток у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції. Тріо українських тенісистів у фіналі кваліфікації челенджера в Польщі.

Інтернаціональні дуети за участю українських тенісисток у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції

Восьмий день на кортах «Ролан Гаррос» додав трішки позитивних емоцій українським вболівальникам. Підставою для цього стали результати наших тенісисток на Відкритому чемпіонаті Франції. Однією з перших на корт вийшла Марта Костюк. В дуеті з румункою Єленою Габріелою Русе дівчата здобули вольову перемогу над четвертими сіяними Кеті Макнеллі (США) та Чжан Шуай (Китай) - 4:6, 6:3, 6:4.

У чвертьфіналі україно-румунський дует гратиме проти Медісон Кіз і Тейлор Таунсенд.

Черговий поєдинок у неділю провели Людмила Кіченок і Єлєна Остапенко. Їх суперницями був американо-мексиканський тандем у складі Габріели Дабровскі і Джуліани Олмос. Напружений поєдинок тривав 2 години і 21 хвилину та завершився на користь україно-латиського дуету - 6:4, 4:6, 7:5.

Далі за сіткою на дівчат очікує матч проти бельгійської пари Марина Заневська / Кімберлі Циммерман.

Тріо українських тенісистів у фіналі кваліфікації челенджера в Польщі

Сьогодні, в понеділок, у сусідній Польщі стартував грунтовий турнір серії Challenger Poznan Open. Призовий фонд змагання складає €67,960.

Відразу три українських тенісисти спробують через кваліфікацію пробитись до основної сітки. Вчора всі вони успішно зіграли свої стартові матчі. Найбільше поталанило Георгію Кравченко (№469 ATP). Його суперник португалець Фредеріку Феррейра Сілва (№263 ATP) через 15 хвилин після початку матчу знявся через травму. На той час рахунок був 2:1 на користь українця.

Набагато важче далась перемога Олегу Приходьку (№398 ATP). Для того, щоб здолати Карлоса Гомеса-Ерреру (№512 ATP) йому знадобилося три сети. Підсумковий рахунок зустрічі - 6:3, 4:6, 6:1.

Третім фіналістом кваліфікації став Олексій Крутих (№308 ATP). Будучи фаворитом матчу український тенісист не без проблем переміг фіна Патріка Нікласа Салмінена  (№789 ATP) - 2:6, 7:5, 6:3.