Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Ілля Марченко завершує виступи на турнірі в Казахстані

Ілля Марченко завершує виступи на турнірі в Казахстані

У столиці Казахстану місті Нур-Султан триває хардовий турнір серії Challenger President's Cup. У змаганні бере участь єдиний представник України Ілля Марченко (№288 ATP).

У середу українець провів поєдинок другого раунду проти Дениса Істоміна (№449 ATP) з Узбекистану. Напружена зустріч тривала майже дві години та завершилась на користь узбецького тенісиста - 6:4, 7:6(9).

Це був далеко не найкращий матч українця. Та все ж Ілля боровся до останнього. У другому сеті, на тай-брейку, українець відіграв п’ять матчболів.

 

 

Дар'я Лопатецька поступається на старті ф'ючерса в Перуджі

На цьому тижні в Перуджі проходить ф'ючерс ITF W25. У змаганні були заявлені три українські тенісистки Валерія Страхова,  Дар'я Лопатецька та Христина Почтовик.

Останні дві з різним успіхом спробували проторувати собі шлях до основної сітки через кваліфікацію. Щоправда Почтовик вже в першому матчі поступилась швейцарці Надіне Келлер - 1:6, 4:6. Натомість Лопатецька (№631 WTA) впевнено обіграла своїх суперниць. Зокрема у фіналі відбору українка здолала Марту Матулу з Греції - 6:2, 7:6 (8:6).

Вчора Дар’я зіграла свій стартовий поєдинок у основі. Її суперницею була Карлота Мартінес Сірес (№457 WTA) з Іспанії. Напружене трисетове протистояння завершилось на користь суперниці - 3:6, 6:3, 4:6.

Ще одна українська тенісистка Валерія Страхова (№397 WTA) впевнено подолала перше коло. У стартовому матчі українка перемогла восьму сіяну італійку Стефанію Рубіні (№401 WTA) - 6:0, 3:0 відмова.

Далі за сіткою ще одна представниця Апеннін Софія Роккетті.

 

 

Українці на кортах світу:

  • Владислав Орлов (№463 ATP) виграв стартовий матч у бельгійця Віктора Ернелстена на турнірі серії ITF у Люксембурзі - 6:0, 7:5.
  • Олександр Овчаренко (№531 ATP) продовжив свою переможну серію на турнірі в Радомле (Словенія). У першому раунді український тенісист здолав Горазда Србляка (№856 ATP) - 6:1, 6:2.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!