Гертогенбос. Поразки Байндл та Ястремської. Трудова перемога Калініної

У Гертогенбосі триває трав’яний тенісний турнір серії  WTA 250. Вже перше коло виявилось нездоланною перешкодою для двох українських тенісисток. Даяна Ястремська після виграного першого сету не змогла довести матч до перемоги. Українка поступилась Єкатеріні Александровій - 6:2, 6:7(1), 2:6.

Набагато серйозніший суперник дістався Катерині Байндл. Тенісистка у двох сетах програла шостій ракетці світу білорусці Аріні Сабаленко - 4:6, 1:6.

Порадувала вітчизняних вболівальників результатом Ангеліна Калініна. Перша ракетка України не без проблем здолала австралійку Олівію Гадецкі - 6:3, 4:6, 6:4.

Вже сьогодні Ангеліна проведе поєдинок другого кола. Її суперницею буде кривдниця Ястремської Єкатеріна Александрова. Це буде третє очне протистояння спортсменок. Два попередніх завершились на користь росіянки.

Троє українських тенісистів завершують виступи на челенджері у Словаччині

Невдало закінчився для квартету українських тенісистів вчорашній ігровий день на тенісному турнірі серії Challenger у Братиславі.

Першим на корт вийшов Олег Приходько. Попри перемогу у першому сеті наш співвітчизник не зміг дотиснути казахського тенісиста Дмітрія Попко. Як підсумок 4:6, 6:1, 6:2 на користь суперника.

Понад три години тривав поєдинок Іллі Марченка та румуна Філіпа Крістіана Жану. Український тенісист мав відмінну можливість схилити шальки терезів на свою користь. Однак у третьому сеті не реалізував матчбол на своїй подачі. Опонент свого шансу на тай-брейку не змарнував. Рахунок 6:7(4), 6:2, 7:6(2) на користь румунського тенісиста.

Програв свою стартову зустріч Віталій Сачко. Український тенісист поступився швейцарцю Йохану Ніклесу - 6:3, 3:6, 4:6.

Лише Олексій Крутих зберігає шанси на продовження боротьби. Його матч проти іспанця Алехандро Моро Каньяса перервано за рівного рахунку - 2:6, 6:2.