Феєрична перемога Рафаеля Надаля на кортах «Ролан Гаррос».

Феєрична перемога Рафаеля Надаля на кортах «Ролан Гаррос»

У неділю в столиці Франції завершився 126-й за ліком Відкритий чемпіонат Франції з тенісу. У вирішальному матчі на стадіоні Філіпа Шатріє зустрілися іспанець Рафаель Надаль і 23-річний норвежець Каспер Рууд.

«Король грунту» вкотре довів, що попри вік рівних на цьому покритті у нього немає. Надаль здобув впевнену перемогу - 6:3, 6:3, 6:0.

Загалом впродовж усього турніру Рафа програв своїм суперникам лише три сети.

Титул здобутий на кортах «Ролан Гаррос» став 14-м у зірковій кар'єрі іспанця. У підсумку в активі Рафаеля Надаля 22 перемоги на турнірах Grand Slam. У його головних переслідувачів Новака Джоковича і Роджера Федерера по 20-ть.

Крутих і Приходько перемагають на старті кваліфікації челенджера в Словаччині

У понеділок в столиці Словаччини стартує грунтовий турнір серії Challenger Kooperativa Bratislava Open. У змаганні з призовим фондом €67,960 беруть участь відразу чотири українці: Ілля Марченко, Віталій Сачко, Олег Приходько і Олексій Крутих. Останні двоє спробують пробитись до основної сітки через кваліфікацію. Вчора обидва тенісисти вдало провели свої стартові матчі. Зокрема Олексій Крутих здобув вольову перемогу над словаком Петером Надем - 3:6, 6:2, 6:4, а Олег Приходько переграв ще одного місцевого тенісиста Лукаша Покорни - 7:5, 6:4.

Сьогодні у Братиславі пройдуть фінали кваліфікації. Олексій гратиме з французом Алексісом Готьє. Суперником Олега буде бельгієць Філіп Крістіан Жану.

Катаріна Завацька впевнено долає кваліфікацію на турнірі в Іспанії

На цьому тижні увага увага українських прихильників тенісу буде прикута до сонячної Валенсії. У понеділок тут стартував турнір з призовим фондом $115,000.

У змаганні бере участь єдина представниця України Катаріна Завацька. Вчора українська тенісистка проторувала собі шлях до основної сітки здолавши у фіналі кваліфікації росіянку Яну Сізікову - 6:1, 6:4.