Феєрична перемога Дар'ї Снігур в Дубаї. Прощальний поєдинок Стаховського в Осло.

Феєрична перемога Дар'ї Снігур на турнірі в Дубаї

Перемогою Дар'ї Снігур завершився на минулому тижні тенісний турнір в Дубаї. У фіналі українська тенісистка декласувала представницю Словаччини Крістіну Кучову (№110 WTA) - 6:3, 6:0. Поєдинок тривав 55 хвилин.

Якщо не враховувати виграш юніорського Вімблдону у 2019 році, це лише другий титул у кар'єрі Снігур. Завдяки перемозі Дар'я посіла 144-е місце в рейтингу WTA, випередивши Катерину Козлову, яка на 145-й позиції.

Прощальний поєдинок Стаховського в Осло

Збірна України не змогла створити диво у матчевій зустрічі Кубка Девіса із збірною Норвегії. Після першого ігрового дня наша команда поступалась з рахунком 0-2. Тож шансів відігратись було обмаль. Однак парна зустріч з норвежцями подарувала українським вболівальникам надію. Дует у складі Дениса Молчанова та Сергія Стаховського переграв пару господарів корту Каспера Рууда та Віктора Дурасовіча - 7:6(4), 6:3. Рахунок у матчі скоротився - 1-2.

Вирішальний поєдинок проти лідера норвезької збірної Каспера Рууда ліг на плечі Сергія Стаховського. Український тенісист чинив запеклий опір учаснику Підсумкового турніру ATP. Сергію вдалось виграти перший сет 6:4 та відродити інтригу в матчі. Однак Рууд на старті другої партії зробив брейк і надалі не помиляючись зрівняв рахунок у протистоянні. Тож доля всього матчу вирішилась у третьому сеті. За винятком першого гейму гравці впевнено брали свої подачі. Лише на тай-брейку Касперу Рууду вдалось схилити шальки терезів на користь збірної Норвегії. Підсумковий рахунок зустрічі - 4:6, 6:3, 7:6(4) на користь скандинавського тенісиста. Тож путівку до кваліфікації Світової групи здобувають норвежці завдяки загальній перемозі в матчі 3-1.

Кубок Девіса - визначились пари чвертьфіналістів

В неділю відбулись заключні матчі групового етапу фінальної стадії Кубка Девіса. Лише за додатковими показниками вдалось потрапити до чвертьфіналу збірній Сербії за яку виступає перша ракетка світу Новак Джокович. У групі F балканці пропустили вперед команду Німеччини.

Мали проблеми на груповій стадії чинні переможці турніру іспанці. Піренейці у вирішальному матчі поступились збірній ФТР - 1-2. Щоправда варто зазначити, що збірна Іспанії бере участь у змаганні без Рафаеля Надаля та Карлоса Алькараса Гарафії. Однак навіть в ослабленому складі господарі корту довели, що з ними треба рахуватись. З неба на землю росіян опустив ветеран іспанського тенісу Фелісіано Лопес. Він у трьох сетах здолав п'яту ракетку світу Андрєя Рубльова - 2:6, 6:3, 6:4.

Сьогодні на турнірі відбудеться перший чвертьфінал за участю збірних Італії та Хорватії.