Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Еліна Світоліна – сенсація з гірким присмаком. Ангеліна Калініна – сьома перемога поспіль.

Еліна Світоліна – сенсація з гірким присмаком

В Мадриді стартував третій у цьому сезоні турнір серії “Мастерс”. До основної сітки змагань потрапили дві представниці України – Катерина Козлова та п’ята ракетка світу Еліна Світоліна.

У першому колі наша зірка стала автором сенсації. Жереб визначив  суперницею українки представницю Швейцарії Жиль Тайхманн (№40 WTA). Після двох сетів у матчі панувала рівновага -  1:1 (6:2, 4:6). Однак Світоліна, попри запеклий опір суперниці в деяких геймах, продовжувала домінувати на корті. У третьому сеті, за рахунку 5:1 на користь Еліни, у матчі сталась прикра метаморфоза. Українка почала програвати гейм за геймом. У восьмому геймі, на подачі Тайхманн, Світоліна не реалізувала чотири матчболи. Остаточно схилити шальки терезів на свою користь Еліна могла у 12 геймі. Але маючи два чергових матчболи на подачі швейцарки, не скористалась нагодою. На тай-брейку перемогу святкувала Тайхманн. Остаточний рахунок зустрічі 1:2 (6:2, 4:6, 6:7(5)).

 

 

Під час вечірньої сесії на корт вийшла Катерина Козлова. Українка не змогла скласти конкуренцію своїй суперниці Лаурі Зігемунд. Німкеня здобула переконливу перемогу 2:0 (6:4, 6:2).

Після поразок тенісисток в одиночному розряді задишається сподіватись тільки на вдалий виступ українських парниць. Сьогодні на корт вийде Людмила Кіченок, яка гратиме в парі з Монікою Нікулеску проти мексикано-канадського дуету Джуліана Олмос/Шарон Фішман. Завтра спробує здолати перший раунд Надія Кіченок, яка в тандемі з Ралукою Олару зіграє проти Єкатерини Александрової та китаянки Ян Чжаосюань.

Ангеліна Калініна – сьома перемога поспіль

Ангеліна Калініна вийшла до чвертьфіналу турніру серії ITF Zagreb Ladies Open. У другому колі українка взяла гору над француженкою Діан Паррі – 6:7, 6:3, 6:2. Це була сьома поспіль перемога Калініної.

Наступною суперницею Ангеліни стане Юле Німаєр, яка здолала місцеву тенісистку Петру Марцінко - 6:1, 6:2.

 

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!