Джокович виводить збірну Сербії у півфінал Кубка Девіса. Британська топ-тенісистка оголосила про завершення кар'єри.

Віталій Сачко поступається у другому раунді італійського челенджера

Віталій Сачко не зміг подолати другий раунд на челенджері, що цього тижня проходить у Форлі. Українець у двох сетах поступився турецькому тенісисту Алтугу Челікбілеку (№164 ATP) - 2:6, 4:6.

Щоправда на цьому змагання для українського тенісиста не закінчились. Наш співвітчизник продовжує виступи у парному розряді. В дуеті з Лукашом Росолом (Чехія) Сачко успішно пройшов перше коло турніру перемігши зімбабвійський тандем у складі Бенджаміна та Джона Кортні Локів - 6:3, 6:4.

Британська топ-тенісистка оголосила про завершення кар'єри.

Відома британська тенісистка Йоханна Конта оголосила про завершення спортивної кар'єри. Останнім часом у спортсменки виникли проблеми зі здоров'ям. Почастішали випадки запаморочення після матчів та прискорене серцебиття.

Нагадаємо, британська тенісистка пропустила більшу частину поточного сезону через травму та коронавірус.

За час виступів Конта виграла чотири турніри WTA. Останній титул тенісистка здобула цього року у Ноттингемі, перегравши у фіналі Чжан Шуай - 6:2, 6:1.

У 2017 році Конта посідала 4-е місце в рейтингу WTA.

Новак Джокович виводить збірну Сербії у півфінал Кубка Девіса

В середу відбувся третій чвертьфінальний поєдинок Кубка Девіса між збірними Сербії і Казахстану. Попри номінальну різницю в класі казахські тенісисти дали бій фаворитам. Перший матч між Міоміром Кецмановичем (№69 ATP) і Михаїлом Кукушкіним (№182 ATP) тривав 3 години і 18 хвилин. Зустріч проходила в драматичній боротьбі. У першому сеті гору взяв представник Казахстану - 7:6 (7:5). Деякий час Кукушкін лідирував і в другій партії. Однак Кецмановичу у восьмому геймі вдалось зрівняти рахунок. Кінцівка сету виявилась надзвичайно інтригуючою. У десятому геймі сербу лише з п'ятої спроби вдалось реалізувати сетбол. Загалом тенісисти зіграли 22 розіграші.

У вирішальній третій партії Кецманович вів рахунку 5:2. Однак Кукушкіну вдалось відігратись і довести справу до чергового тай-брейку. Напруження в матчі досягло апогею. Боротьбу нервів виграв казахський тенісист. Михаїл відіграв два матчболи суперника і з пятої спроби приніс збірній Казахстану перше командне очко - 7:6(5), 4:6, 7:6(11).

Сербам все ж вдалось зрівняти рахунок у матчі. Впевнену перемогу над Александром Бубліком здобув Новак Джокович - 6:3, 6:4.

У вирішальній парній зустрічі перша ракетка світу в дуеті з Ніколою Чачічем у напруженому матчі з казахським тандемом у складі Андрєя Голубєва і Александра Недовєсова вибороли сербам місце у півфіналі - 6:2, 2:6, 6:3.