Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

ДРУГИЙ ЗА ЛІКОМ UNITED CUP НА НИЗЬКОМУ СТАРТІ

 

ДРУГИЙ ЗА ЛІКОМ UNITED CUP НА НИЗЬКОМУ СТАРТІ

Лише тиждень залишився до старту 2024 United Cup - командного змагання у якому беруть участь представники обох статей. Турнір пройде з 29 грудня по 7 січня на кортах двох австралійських міст Перта і Сіднея. Його призовий фонд складає 15 млн. австралійських доларів.

Серед учасників цьогорічного United Cup 18 збірних. Шість з них кваліфікувались на підставі рейтингу ATP - відповідно місця, яке посідають перші номери команд. Серед цього секстету Сербія, Норвегія, Німеччина, Австралія, Канада і Чилі. Ще шість збірних потрапили до складу учасників відповідно до рейтингу WTA: Польща, Сполучені Штати, Греція, Чехія, Франція та Бразилія.

Решта команд гратимуть у турнірі на підставі комбінованого рейтингу перших номерів ATP і WTA. У цьому списку збірні Хорватії, Великої Британії, Китаю, Нідерландів, Іспанії та Італії.

Згідно формату змагань всі учасники розподілені на шість груп. Переможці напряму потрапляють до чвертьфіналу, а ось ще дві путівки розіграють поміж собою збірні, які на попередньому етапі зайняли другі місця.

Нагадаємо, тріумфатором дебютного United Cup стала збірна Сполучених Штатів (на фото), яка у фіналі з рахунком 4:0 переграла італійців. За переможців виступали Джессіка Пегула, Медісон Кіз, Френсіс Тіафо та Тейлор Фріц.

 

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!