Драма на корті Філіпа Шатріє

У п'ятницю на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу було зіграно півфінали у чоловіків. У першому матчі на корт вийшли екс-перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль і Александр Звєрєв з Німеччини. Поєдинок став десятим в очному протистоянні тенісистів. Перед вчорашнім поєдинком рахунок був 6-3 на користь Рафи.

Матч проходив у драматичній боротьбі. Тільки в першому сеті суперники на двох не реалізували 9 сетболів. На тай-брейку Звєрєв вів у рахунку 6:2 але примудрився випустити перемогу в партії.

За подібним сценарієм розвивалися події у другому сеті. У дев'ятому геймі німецький тенісист не зміг взяти гейм на  своїй подачі ведучи в рахунку 5:3.

Несподівана розв'язка матчу наступила наприкінці другого сету. Александр Звєрєв невдало ставши на опорну ногу зазнав ушкодження гомілкостопу. На цей момент рахунок у матчі був 7:6(8), 6:6 на користь Рафаеля Надаля. Про напругу у зустрічі свідчив той факт, що на момент травми німецького тенісиста спортсмени провели на корті 3 години і 7 хвилин.

Отож у фіналі «Ролан Гаррос» Рафаель Надаль зіграє з Каспером Руудом. Норвежец у другому півфіналі переграв хорвата Маріна Чіліча - 3:6, 6:4, 6:2, 6:2.

Людмила Кіченок завершує виступи на «Ролан Гаррос» за крок до фіналу

Людмила Кіченок не змогла подолати півфінальний бар'єр на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу. У п'ятницю в дуеті з Єлєною Остапенко дівчата провели поєдинок проти француженок Каролін Гарсії та Крістіни Младенович. Попри перемогу у першому сеті україно-латиський дует не зміг втримати переваги і поступився - 6:2, 4:6, 2:6.

Не дивлячись на поразку виступ Людмили Кіченок став доволі успішним, адже вона вперше в кар'єрі грала у півфіналі парного розряду на турнірі Grand Slam.

З понеділка українська тенісистка посяде 21-у позицію у рейтингу парниць. Її партнерка по дуету Єлєна Остапенко займе 23-у сходинку.

Фінальний поєдинок на Відкритому чемпіонаті Франції пройде у неділю. Окрім Гарсії та Младенович у вирішальному матчі за титул зіграє американський тандем у складі Корі Гофф і Джесіки Пегули. Останні на шляху до фіналу здолали Медісон Кіз і Тейлор Таунсенд - 6:4, 7:6(4).