Домінування Джоковича на кортах Астани триває. День сенсацій на кортах Острави.

День сенсацій на кортах Острави

У Остраві триває хардовий турнір серії WTA 500 AGEL Open 2022. Серед учасниць змагання вісім тенісисток з топ-20. Очолює список сіяних перша ракетка світу Іга Свйонтек.

Вчорашній ігровий день на турнірі розпочався із сенсації. Сіяна на турнірі під четвертим номером гречанка Марія Саккарі (№7 WTA) програла поєдинок другого раунду американці Алісії Паркс (на фото; №144 WTA) - 7:5, 5:7, 5:7.

Друга несподіванка трапилась у матчі Анетт Контавейт (№3 WTA) та Терези Мартінцової (№78 WTA). Естонка програла на тай-брейку перший сет і знялась на старті другого віддавши свою подачу. Підсумковий рахунок 7:6(3), 1:0 на користь тенісистки з Чехії.

Сьогодні в Остраві пройдуть чвертьфінали. Лідер світового рейтингу Іга Свйонтек зіграє проти американки Кеті МакНеллі (№151 WTA). Решту пар склали Крейчікова - Паркс, Рибакіна - Квітова та Мартінцова - Александрова.

Домінування Джоковича на кортах Астани триває

У Астані продовжується  хардовий турнір серії ATP 500. Вчора визначились всі учасники чвертьфіналів. Чергову перемогу здобув екс-перша ракетка світу Новак Джокович (№7 ATP). Сербський тенісист за 1 годину і 11 хвилин впевнено розібрався з Ботіком Ван Де Зандшульпом (№34 ATP) з Нідерландів - 6:3, 6:1.

Наступним суперником Новака стане росіянин Карен Хачанов (№18 ATP). Це буде 10 очна дуель тенісистів. Абсолютна перевага у Джоковича, який виграв 9 матчів.

Варто зазначити, що навіть у випадку перемоги у турнірі серб не зможе піднятись вище у рейтингу ATP.

Окрім вищезгаданого поєдинку решту чвертьфінальних пар склали  А. Маннаріно - А. Рубльов, С. Ціціпас - Х. Хуркач та Р. Баутіста-Агут - Д. Медвєдєв.

Українці на кортах світу:

ITF. Чоловіки. Мапуту. Хард. ⅛  фіналу. М. Д. А. Шібанда (№1540 ATP) - Олександр Білінський (№845 ATP) - 7:5, 0:0 відмова.

ITF. Чоловіки. Созополь. Хард. ⅛  фіналу. Владислав Орлов (№459 ATP) - Петр Нестеров (№811 ATP) - 7:6(2), 6:4.

ITF. Жінки. Баса. Хард. ⅛ фіналу. Юдіт Перейо Сааведра (№1332 WTA) - Надія Колб (№900 WTA) - 3:6, 2:6.

ITF. Жінки. Монастір. Хард. ⅛ фіналу. Катерина Лазаренко - Каролін Ромео (№847 WTA) - 6:4, 6:4.