Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Дізнатися розмір взуття

       

Дізнатися розмір взуття

Правильне вимірювання розміру стопи є запорукою правильного вибору розміру взуття. Нижче зібрані поради про те, як виміряти стопу і в результаті зробити правильний вибір розміру взуття. Перше - виміряємо довжину стопи. Робити це рекомендується в кінці дня, так як в цей час розмір стопи має максимальне значення. Сядьте на стілець, поставте стопу на аркуш паперу (не притискаючи сильно ногу) і обведіть ногу олівцем. Краще всього надіти шкарпетки, в яких ви збираєтеся носити взуття і вимірювати стопу разом з ними. Для визначення довжини стопи виміряйте відстань між найбільш віддаленими точками на кресленні, як показано на малюнку. Виміряйте обидві ноги і виберіть велику довжину. Друге - виміряємо повноту ноги (колодку). Вимірюють по найширшим точкам ділянці носка за допомогою сантиметра, як на малюнку. При виборі взуття важливо пам'ятати, що взуття повинна "лежати по нозі" і не бути ні занадто тісною, ні занадто вільною. Згідно рекомендацій ортопедів оптимальним є такий розмір взуття, який забезпечує вільний простір між ногою і внутрішньою поверхнею взуття рівне 7 мм. Третє - вибираємо розмір взуття. До першого отриманого значення додайте запас 2 мм., Після чого виберіть розмір згідно таблиць для відповідного бренду.

       

Важливо пам'ятати що, при покупці взуття для дитини, нога дитини динамічно зростає, а значить необхідно постійно стежити за тим, щоб пара взуття не була тісною і не завдавала дитині дискомфорту.

 

      Щоб уникнути неточностей радимо Вам перевірити правильність обраного розміру одним із таких способів:

 

1) Подивіться значення, зазначені на язичку Ваших кросівок. Як правило, там вказано розмір в різних стандартах, в тому числі і в сантиметрах (cm).

 

2) Поміряйте в магазині будь-яку модель кросівок (при можливості - тієї ж фірми, що збираєтеся купувати) і уточніть, який розмір в сантиметрах Вам підійшов.

 

3) Поміряйте довжину стопи від кінчика великого пальця до п'яти і вибирайте розмір, орієнтуючись на показник в сантиметрах. До першого отриманого значення додайте запас 2 мм., Після чого виберіть розмір згідно таблиць для відповідного бренду.

 

Уточніть у наших консультантів, чи немає спеціальних рекомендацій від виробника по підбору розміру для обраної Вами моделі, чи не відрізняється колодка від стандартної.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!