Дар’я Снігур завершує виступи на турнірі в Ноттінгемі. Вольова перемога Олексія Крутих на старті челенджера у Словаччині.

.

Дар’я Снігур завершує виступи на турнірі в Ноттінгемі

Цими днями у Ноттингемі проходить тенісний турнір категорії WTA 250 Rothesay Open Nottingham. У змаганні бере участь єдина представниця України Дар’я Снігур (№130 WTA).

Вже в першому колі жереб звів українську тенісистку з шостою сіяною американкою Алісон Ріск (№40 WTA). Поєдинок дівчат розтягнувся на два дні. Зрештою клас суперниці дався взнаки. Ріск здобула перемогу - 7:5, 6:3.

Нагадаємо, для Снігур, яка подолала кваліфікаційний відбір, це був перший виступ в основній сітці турніру WTA.

Вольова перемога Олексія Крутих на старті челенджера у Словаччині

У Братиславі триває чоловічий тенісний турнір серії Challenger. Після вильоту трьох українських тенісистів на старті змагань надії вболівальників покладались на Олексія Крутих. Його зустріч у першому колі проти іспанця Алехандро Моро Каньяса було перервано за рівного рахунку 2:6, 6:2.

Вчора, під час догравання, український тенісист захопив ініціативу у третій партії вийшовши вперед у рахунку 5:2. Однак його супернику вдалось відновити паритет у матчі - 5:5. Олексій проявивши характер, не без проблем, все ж дотиснув свого візаві - 2:6, 6:2, 7:5.

Сьогодні у матчі другого кола Крутих побореться за місце у чвертьфіналі з чеським тенісистом Далібором Сврчіною.

Українці на кортах світу:

• Цими днями у польському Битомі проходить турнір серії ITF у чоловіків. На старті змагань вольову перемогу здобув Георгій Кравченко. Українець обіграв чеха Їржі Барната - 2:6, 6:0, 6:2.

Не обійшлось без втрат. Владислав Орлов поступився Єжи Яновічу - 6:3, 6:7(5), 3:6.

• Українець Ерік Ваншельбойм подолав перше коло на тенісному турнірі в Кордобі. Вчора тенісист обіграв іспанця Хав’єра Моліно - 6:2, 6:2.
  • Олександр Овчаренко не зміг подолати перше коло на турнірі серії ITF в італійському містечку Фраскаті. Український тенісист несподівано поступився на старті змагань португальцю Жайме Фарія - 4:6, 4:6.