Дарія Снігур впевнено долає перший раунд кваліфікації US Open

У Сполучених Штатах триває кваліфікація US Open. Свій стартовий матч у середу провела Дар’я Снігур. Суперницею українки була Тесса Андріанжафітримо з Франції (№218 WTA). Попри те, що Дар’я програла свою першу подачу на старті матчу, тенісистка змогла не тільки відігратись, але й перемогти на тай-брейку.

У другому сеті Снігур довершила розгром суперниці. Підсумковий рахунок 7:6(4), 6:1.

Наступною суперницею українки стане бельгійка Яніна Вікмаєр (№526 WTA).

Для Снігур це лише друга участь у Відкритому чемпіонаті США. Нагадаємо, минулого року вона поступилась у першому колі кваліфікації грузинці Маріам Болквадзе.

Травмований Віталій Сачко завершує виступ на турнірі в Празі

У Празі триває тенісний турнір серії Challenger. У змаганні беруть участь два українських тенісисти Олексій Крутих та Віталій Сачко. Останній вчора зіграв матч другого кола проти Жоао Домінгеша з Португалії.

Поєдинок тривав 2 години і 9 хвилин та завершився на користь португальця. Окремо зазначимо, Сачко мав відмінні шанси на перемогу. У першій партії наш співвітчизник вів у рахунку 5:2, а згодом 5:3 30:0.

У другому сеті Віталій відігрався програючи 1:4. Однак наприкінці сету українець отримав ушкодження та почав накульгувати. Як наслідок, прикра поразка 5:7, 5:7.

Українці на кортах світу:

WTA 250. Гранбі. ⅛ фіналу. Марта Костюк - Марина Стакушич (Канада) - 6:7(3), 6:4, 6:1.

ITF. Познань. 1/16 фіналу. Владислав Орлов -  Горан Згола (Польща) - 7:5, 4:6, 6:3.

ITF. Бад-Вальтерсдорф. 1/16 фіналу. Павло Шумейко - Акрам Ель-Саллалі (Єгипет) - 6:1, 6:2.

ITF. Трір. 1/16 фіналу. Ерік Ваншельбойм - Рафаель Кальці (Люксембург) - 6:3, 6:2.

ITF. Олдензал. 1/16 фіналу. Вікторія Дема - Меланія Делаї (Італія) - 3:6, 5:7.

ITF. Ванфірсе-Баулет. 1/16 фіналу. Анастасія Фірман — Амелі Ван Імпе (Бельгія) - 4:6, 4:6.