Дар'я Снігур у чвертьфіналі турніру у Франції. Ніч сенсацій на турнірі в Маямі.

Дар'я Снігур у чвертьфіналі турніру у Франції

У французькому муніципалітеті Круассі-Бобур триває жіночий тенісний турнір серії ITF Engie Open de Seine et Marne. Українська тенісистка Дар'я Снігур впевнено подолала друге коло змагань. В середу наша співвітчизниця перемогла турчанку Берфу Ченгіз (№418 WTA) - 6:0, 7:6(3).

Сьогодні на турнірі пройдуть чвертьфінальні матчі. Суперницею Снігур за місце у півфіналі стане француженка Леолья Жанжан (№321 WTA).

Ніч сенсацій на турнірі в Маямі

В ніч з середи на четвер на турнірі в Маямі були зіграні перші чвертьфінальні матчі у чоловіків. Сенсацйно завершилась зустріч четвертої ракетки світу Александра Звєрєва і норвежця Каспера Рууда (на фото). Німецький тенісист поступився - 3:6, 6:1, 3:6.

У півфіналі Рууд зустрінеться з аргентинцем Франсіско Черундоло (№103 ATP). Останній вийшов переможцем із протистояння з Янніком Зіннером. Італійський тенісист за рахунку 1:4 на користь свого суперника був вимушений припинити боротьбу через мозолі на ногах.

Друга поспіль перемога Ваншельбойма на Зеленому континенті

У столиці Австралії Канберрі триває чоловічий тенісний турнір серії ITF з призовим фондом 25 тисяч доларів. Серед учасників український тенісист Ерік Ваншельбойм. Його поєдинок другого кола проти австралійця Брендона Вокіна завершився сьогодні на світанку. Наш співвітчизник здобув перемогу - 6:2, 6:7(10), 6:0.

У чвертьфіналі на Ваншельбойма очікує матч проти першого сіяного Джейсона Кублера.

Український тенісист Ілля Марченко завершив виступи на старті турніру

У французькому містечку Сен-Бріє триває тенісний турнір серії ATP Challenger. Призовий фонд змагання складає €45,730.

Вчора на старт змагання вийшов єдиний представник України Ілля Марченко (№252 ATP). На жаль нашому співвітчизнику не вдалось подолати стартовий бар'єр. Українець поступився сіяному на турнірі п’ятим британцю Джеку Дрейперу (№146 ATP) - 3:6, 6:7(3).