Данська сенсація на «Ролан Гаррос». Кравченко і Крутих зіграють в основній сітці польського челенджера.

Данська сенсація на «Ролан Гаррос»

На кортах Парижу другий тиждень триває Відкритий чемпіонат Франції з тенісу. Вчора було зіграно чотири заключні матчі четвертого кола у чоловіків. Два з них принесли доволі несподівані результати. Зокрема, сенсаційної поразки зазнав торішній фіналіст «Ролан Гаррос» Стефанос Ціціпас. Грецький тенісист у чотирьох сетах програв 19-річному Хольгеру Руне (на фото) - 5:7, 6:3, 3:6, 4:6. Останній став першим данцем з часів Ульріха Торбена, який гратиме у чвертьфіналі турніру Великого шлему починаючи з 1969 року.

Наступним суперником Хольгера Руне стане норвежець Каспер Рууд.

Ближче до опівночі завершився останній матч вчорашнього ігрового дня між росіянином Даніїлом Медвєдєвим і хорватом Маріном Чілічем. Останній буквально декласував другу ракетку світу. Рахунок протистояння 6:2, 6:3, 6:2 на користь Чіліча.

Кравченко і Крутих зіграють в основній сітці польського челенджера

У сусідній Польщі в понеділок стартував грунтовий турнір Poznan Open. Троє українських тенісистів через кваліфікацію виборювали право зіграти в основній сітці змагань.

Першим на корт вийшов Георгій Кравченко (№469 ATP). Його суперником був поляк Філіп Пеліво (№439 ATP). Попри поразку у стартовому сеті український тенісист спромігся відігратися і перемогти - 6:7, 6:1, 6:3.

Вже сьогодні Георгій проведе в Познані поєдинок першого кола. Його суперником буде ще один польський спортсмен Даніель Міхальскі (№278 ATP).

Пробився до основної сітки Олексій Крутих (№308 ATP). У фіналі кваліфікації він здолав аргентинця Хуана Батіста Торреса (№313 ATP)  - 6:3, 1:6, 6:3.

Сьогодні, у основній сітці загань, на українського тенісиста очікує зустріч з болгарином Дімітаром Кузмановим (№198 ATP).

На жаль не зміг підтримати колег по цеху Олег Приходько. Українець поступився німцю Ельмару Еюповічу (№419 ATP) - 2:6, 4:6.