Чергова перемога Олександра Овчаренка на кортах Італії. Перша ракетка світу залишає Торонто.

Чергова перемога Олександра Овчаренка на кортах Італії

У Падуї триває грунтовий турнір серії ITF з призовим фондом 25 тисяч доларів. Поміж учасників єдиний представник України Олександр Овчаренко (№432 ATP).

Вчора українець зіграв свій черговий матч у рамках другого кола змагань. Суперником Олександра був італієць Лоренцо Брешиані (№1151 ATP). Овчаренко здобув впевнену перемогу - 6:1, 7:5.

Сьогодні у чвертьфіналі український тенісист поміряється силами з ще одним представником Апеннінського півострова Фаусто Табакко.

Паралельно Олександр продовжує змагатись у парному розряді. Тут його переможна серія сягнула шести матчів.

У Падуї в дуеті з Федеріко Яннакконе тенісист здолав італійський тандем Леонардо Мальяролі та Марсело Серафіні - 6:4, 6:2.

Перша ракетка світу залишає Торонто

Черговий ігровий день на хардовому турнірі в Торонто і знову сенсація. Її автором стала бразилійка Беатріс Хаддад Майя (№24 WTA; на фото). Південноамериканська тенісистка у напруженому двобої, що тривав три години, здолала першу ракетку світу Ігу Свьонтек - 6:4, 3:6, 7:5. У лідера світового рейтингу це вже третя поразка за останні півтора місяці.

Нагадаємо, Свьонтек не змогла подолати третє коло Вімблдону програвши Алізе Корне, а наприкінці липня поступилась у чвертьфіналі турніру в Польщі француженці Каролін Гарсія.

Сьогодні на турнірі відбудуться чвертьфінали. Суперницею Хаддад Майї буде олімпійська чемпіонка Токіо Белінда Бенчіч (№12 WTA). Швейцарка вчора переграла іспанку Гарбінє Мугурусу (№8 WTA) - 6:1, 6:3.

Українці на кортах світу. Коротко про головне:

• Олександр Белінський (№1365 ATP) став чвертьфіналістом турніру серії ITF у Каїрі. Вчора у матчі другого кола українець обіграв четвертого сіяного італійця Алессандро Рагацці (№776 ATP) - 5:7, 6:4, 6:1.
  • У другому раунді турніру серії ITF, що проходить у місті Куртя де Арджеш (Румунія) Ілля Білобородько (№692 ATP) здобув перемогу над румуном Себастьяном Гімою (№568 ATP) - 6:3, 6:4.
  • Данило Веремейчук (№1784 ATP) не зміг подолати друге коло на турнірі в Ейпені (Бельгія). Українець поступився італійцю Томмазо Компаньюччі (№758 ATP) - 3:6, 2:6.
  • Український дует Владислав Манафов / Олег Приходько став півфіналістом челенджера, що цими днями проходить в Сан-Марино. Вчора тенісисти здобули перемогу над тандемом Денис Молчанов / Ігор Зеленай (Україна / Словаччина) - 7:5, 6:1.