Битва гігантів — матч вартий фіналу

У вівторок відбувся один з центральних матчів Підсумкового турніру ATP. У другому колі групи “Лондон 2020” зустрілись друга та третя ракетки світу — іспанець Рафаель Надаль та австрієць Домінік Тім. До вчорашнього дня жереб 14 разів зводив тенісистів у очному протистоянні. Рахунок 9-5 на користь досвідченішого іспанця. Щоправда більшість перемог була здобута Надалем на грунтовому покритті.

Запекла боротьба на корті тривала 2 години 27 хвилин. У першому сеті тенісисти почергово брали свою подачу. На тай-брейку Тім програв поспіль чотири свої подачі. Здавалось, що Рафаель Надаль за рахунку 5-2 дотисне свого візаві. Однак австрієць зрівняв рахунок.

Двічі Рафаель Надаль подавав на сет, але Домініку Тіму вдавалось відігратись. Врешті він дотиснув іспанця — 7-9.

Не менш цікаво розгортались події у другому сеті. У сьомому геймі Надаль вперше в матчі програв свою подачу і здавалось, що доля поєдинку вирішена. Але іспанському тенісисту вдалось відразу відігратись.Десятий гейм виявився валідольним для вболівальників обидвох гравців. На подачі Надаля Домінік Тім отримав три матчболи — 4*-5 0-40. І тут іспанець продемонстрував свій чемпіонський характер зрівнявши рахунок у сеті.

Знову тай-брейк. Австрійський тенісист виграє його 7-4, і здобуває загальну перемогу у двобої.

У вечірньому матчі грек Стефанос Ціціпас у трьох сетах здолав опір Андрія Рубльова — 6-1, 4-6, 7-6(6). У третьому сеті на тай-брейку, за рахунку 6-5, росіянин отримав матчбол на своїй подачі. У вирішальний момент нерви підвели тенісиста. Він припустився подвійної помилки.

Вечірня перемога Стефаноса Ціціпаса гарантувала Домініку Тіму місце у півфіналі змагань.

Результати пар. Кравіц К./Міс А. - Кубот Л./Мело М. 6-2, 7-6(5).

Рем Р./Солсбері Дж. - Коолхоф В./Мектіч Н. 6-7(5), 0-6.