АМЕРИКАНСЬКИЙ ФІНАЛ НА ТУРНІРІ WTA 1000 В ТОРОНТО

ЛЕСЯ ЦУРЕНКО ЗАЗНАЄ НЕВДАЧІ НА СТАРТІ КВАЛІФІКАЦІЇ ТУРНІРУ WTA 1000 В ЦИНЦИННАТІ

У вівторок, 13 серпня, у Сполучених Штатах у 96-й раз стартує хардовий турнір серії WTA 1000 Cincinnati Open. Серед учасниць змагання 15 тенісисток з топ-20 світового рейтингу на чолі з першою ракеткою Ігою Свйонтек.

Для українки Лесі Цуренко (№85 WTA) турнірний шлях розпочався у неділю з кваліфікації. У півфіналі відбору її суперницею була іспанка Джессіка Бузас Манейро (№77 WTA).

Поєдинок дівчат тривав 1 годину і 18 хвилин та завершився на користь тенісистки з Піренейського півострова - 6:2, 6:2.

Це була перша зустріч дівчат на корті.

Зазначимо, Леся зазнала восьми поразок в 10 останніх зіграних матчах.

У фіналі кваліфікації переможниця позмагається за місце в основній сітці із Магдаленою Френх (№50 WTA) з Польщі.

У ніч з неділі на понеділок в Торонто визначились обидві фіналістки престижного хардового турніру WTA 1000. Першими на корт вийшли американки Емма Наварро (№15 WTA) і Аманда Анісімова (на фото; №132 WTA).

У майже двогодинному протистоянні перемогу у трьох сетах виборола Анісімова - 6:3, 2:6, 6:2.

Це була друга очна зустріч тенісисток і друга поразка Наварро.

Нагадаємо, на попередніх раундах Аманда змусила пакувати валізи Дарію Касаткіну, Анну Калінскую і Аріну Сабаленко.

Доля ще одного місця у фіналі вирішувалась у протистоянні Джессіки Пегули (№6 WTA) і «нейтралки» Діани Шнайдер (№24 WTA). 30-річна американка впевнено перемогла - 6:4, 6:3.

Зазначимо, Пегула вже встигла у поточному сезоні завоювати титул на турнірі в Берліні (трава). А ось Анісімова востаннє піднімала над головою переможний трофей у січні 2022 року, на змаганнях у Мельбурні.