Александр Звєрєв підтверджує статус фаворита на турнірі в Монпельє. Георгій Кравченко завершив виступи у чвертьфіналі Шарм-еш-Шейха.

Георгій Кравченко завершив виступи у чвертьфіналі Шарм-еш-Шейха

Георгій Кравченко (№427 ATP) не змiг пробитись до півфіналу хардового турніру серії ITF, що цими днями триває на кортах Шарм-еш-Шейха. У чвертьфіналі український тенісист програв Бейбіту Жукаєву (№696 ATP) з Казахстану - 3:6, 4:6.

Водночас наш спортсмен разом з представником Тайваню Хо Реєм зіграв у парному розряді. Однак і тут не зміг пройти далі чвертьфінальної стадії. Дорогу до півфіналу україно-тайванському дуету заступила пара у складі Ю Сіу Су (Тайвань) та Ніка Оберляйтнера (Австрія). Рахунок їх протистояння 6:7(3), 4:6 на користь суперників, сіяних на турнірі другими.

Несподівана поразка Ганни Позніхіренко на турнірі в Тунісі

Українська тенісистка Ганна Позніхіренко неочікувано програла у чвертьфіналі тенісного турніру серії ITF, що цього тижня проходить у туніському місті Монастір. Кривдницею нашої спортсменки стала американка К’яра Шолл (№615 WTA). Рахунок матчу 2:6, 4:6 на користь суперниці.

Нагадаємо, Ганна Позніхіренко на турнірі була посіяна під першим номером.

Александр Звєрєв підтверджує статус фаворита на турнірі в Монпельє

Цими днями в Монпельє триває чоловічий тенісний турнір серії ATP 250 Open Sud de France. Вчора було зіграно поєдинки чвертьфінальної стадії.

Впевнено йде турнірною сіткою головний фаворит третя ракетка світу Александр Звєрєв. Вчора німецький тенісист менш ніж за годину декласував француза Адріана Маннаріно (№58 ATP) - 6:1, 6:0.

Завершив свої виступи один з господарів турніру триразовий переможець Монпельє Рішар Гаске. Француз програв шведському тенісисту Мікаелю Імеру (№83 ATP) - 5:7, 7:6(6), 1:6.

Сьогодні на турнірі будуть зіграні півфінали. Александр Звєрєв зіграє проти Мікаеля Імера. Другу пару півфіналістів склали Філіп Країнович  (№36 ATP; Сербія) і Александр Бублік (№35 ATP; Казахстан). Останній вчора здолав другого сіяного іспанця Роберто Баутісту Агута  (№19 ATP) - 6:4, 2:6, 7:6(4).