14-річна Єлизавета Котляр здобуває титул на турнірі в Тунісі. Євгенія Зеленська програла фінал юніорського турніру в Коломбо.

Євгенія Зеленська програла фінал юніорського турніру в Коломбо

На минулому тижні в Шрі-Ланці фінішував турнір J5 Colombo, що входить до серії ITF World Tennis Tour Juniors. У змаганні приймали участь відразу три представниці України Діана Смолінська, Євгенія Зеленська та Марія Феденко.

По різному склався турнірний шлях для українських тенісисток. Вже в першому колі завершила виступи Марія Феденко. Вона поступилась другій сіяній болгарці Вікторії Вєлєвій - 5:7, 1:6. На чвертьфінальній стадії зупинилась Діана Смолінська програвши лідеру посіву малазійці Джо Лін Соу - 2:6, 3:6.

В кроці від титулу зупинилась Євгенія Зеленська. У фінальному протистоянні українка поступилась все тій же Джо Лін Соу - 5:7, 1:6.

14-річна Єлизавета Котляр здобуває титул на турнірі в Тунісі

З 25 по 29 січня в Тунісі проходив тенісний турнір серії ITF World Tennis Tour Juniors J2 HAMMAM SOUSSE. У змаганні честь України захищала Єлизавета Котляр. Стартовий поєдинок склався для нашої юніорки доволі непросто. Три сети знадобилось Єлизаветі, щоб довести свою перевагу над француженкою Індією Феньєс - 3:6, 6:2, 6:3.

Однак надалі Котляр більш ніж впевнено крокувала турнірною сіткою не залишаючи суперницям шансів на спротив. У фіналі українка напрочуд легко перемогла сіяну на турнірі під першим номером представницю Данії Наташу Шоу - 6:1, 6:0.

Чи зможе Новак Джокович захистити свій титул на «Ролан Гаррос»?

Влада Франції на законодавчому рівні скоротила термін дії сертифікатів про одужання від COVID-19. Раніше термін їх дії становив шість місяців. Починаючи з 15 лютого його скорочено до чотирьох.

Сертифікат Новака Джоковича був виданий у Сербії 16 грудня. Тож його дія на території Франції спливе 16 квітня.

Цього року «Ролан Гаррос» пройде в період з 22 травня по 5 червня.

Тепер у першої ракетки світу є два імовірних сценарії розвитку подій: вакцинуватись або захворіти повторно на коронавірус і отримати новий сертифікат про одужання. Останній набирає чинності на 12-й день з моменту початку хвороби.