Збірна Європи вчетверте перемагає на Кубку Лейвера. Снігур - прикра поразка у фіналі.

Збірна Європи вчетверте перемагає на Кубку Лейвера

26 вересня у Бостоні завершився Кубок Рода Лейвера. Виставковий турнір проводиться щороку на другий тиждень після закінчення US Open. У змаганні беруть участь дві команди гравців: Європи, капітаном якої незмінно є Б'єрн Борг та світу, очолювана Джоном Макінроєм. На турнірі діє своєрідне нарахування очок. Так, в перший змагальний день переможець отримує один заліковий бал в скарбничку своєї команди, на другий - виграний матч приносить збірній 2 очки. У заключний день змагань кожен поєдинок оцінюється в три бали. Всього впродовж трьох днів має бути зіграно 12 матчів - 9 одиночних та три парні зустрічі.

Перемогу достроково здобула збірна Європи - 14:1. До складу команди увійшли Даніїл Медведєв, Стефанос Циципас, Александр Звєрєв, Андрєй Рубльов, Маттео Берреттіні і Каспер Рууд.

Нагадаємо, Кубок Лейвера було створено на зразок Кубка Райдера, який проводиться серед гольфістів. Турнір проводиться починаючи з 2017 року.

Снігур - прикра поразка у фіналі

Українка Дар’я Снігур (№218 WTA) не змогла завоювати титул на тенісному турнірі в Сантаремі. Тенісистка програла фінальний поєдинок кіпріотці Ралуці Сербан - 3:6, 4:6.

Відтак Снігур не вдалось повторити свій успішний виступ на турнірі в Пуатьє, де Дар’я виграла свій перший титул в професійній кар'єрі.

Леся Цуренко стартує в Астані

Леся Цуренко пробилась до основної сітки на турнірі серії WTA 250 Astana Open. У фіналі кваліфікації українка переграла польську тенісистку Урсулу Радванську - 7:5, 6:1.

Відтак, сьогодні, в першому раунді змагань Цуренко розпочала поєдинок з росіянкою Віталією Дяченко. Матч стартував о 8:10 за Києвом.

UPD. Цуренко виграла перший сет - 6:1.

Чи вдасться Марченку пробитись до основної сітки?

В Болгарії стартував чоловічий тенісний турнір Sofia Open. За кілька годин ми з вами дізнаємося чи зможе Ілля Марченко потрапити до основної сітки змагань. Вчора, у півфіналі кваліфікації, український тенісист переміг італійця Марко Чеккінато (№83 ATP) - 6:3, 6:3.

Суперником українця за право зіграти в основі став Томаш Махач з Чехії (№138 ATP).