Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

За крок до перемоги: драма в Мейконі

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до фіналу турніру ITF з призовим фондом $ 80000 доларів. ЇЇ суперницею на кортах американського Мейкона стала господарка змагань 173-я ракетка світу Кетрін Белліс.

Матч проходив в драматичній боротьбі. Розв'язка наступила в третьому сеті. В першому геймі за рахунку 40:40 на подачі суперниці Костюк була змушена скористатись допомогою лікаря через сильні судоми в ногах. Здавалось, що наша тенісистка зможе продовжити виступ. Однак гра тривала ще один розіграш. Зі сльозами на очах від болю українка  припинила боротьбу за рахунку 4-6, 7-6(4) 40:A.Не дивлячись на прикру невдачу Костюк піднялась в оновленому рейтингу WTA на 104-е місце.

Українець Віталій Сачко (№529 у світовому рейтингу) не зміг пробитись до основної сітки змагань на турнірі серії ATP-500 у Відні з призовим фондом $ 1400000 доларів. Наш тенісист потрапив до кваліфікації з альтернативного списку учасників. Вже в першому колі Віталій створив першу сенсацію перемігши 82 -у ракетку світу француза П'єра — Юга Ербера 1-6, 6-4, 6-3. Для українця виступ у Відні — перший досвід на турнірах ATP. Сачко не очікував на запрошення від організаторів. Саме незвичною для себе атмосферою центрального корту пояснив Віталій поразку від Ербера в першому сеті.

У фіналі кваліфікації Сачко поступився словаку Норберту Гомбошу 7-5, 4-6, 4-6.

Ще один українець Владислав Орлов (№417 ATP) потрапив до фіналу турніру ITF M15 в Шарм-ель-Шейху. Його суперником став сіяний третім нідерландець Гейс Броувер. Рахунок зустрічі 6-3, 7-6(4) на користь суперника нашого тенісиста. В парному розряді змагань перемогу здобув україно-індійський дует Манафов / Кадхе перемігши пару Корвін / Орлов 7-6 (5), 7-6 (4).

Результати неділі. ATP. Антверпен. Фінал. Де Мінор А. - Юмбер Ю. 1-6, 6-7(4). Кельн 2. Фінал. Звєрєв А. - Шварцман Д. 6-2, 6-1.

Challenger Tour. Стамбул. Кліжан М. - Івашко І. 1-6, 4-6.

WTA. Острава. Фінал. Азаренка В. - Сабаленко А. 2-6, 2-6.