Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

ЮЛІЯ СТАРОДУБЦЕВА ПРОГРАЄ ФІНАЛ КВАЛІФІКАЦІЇ НА ТУРНІРІ В ТЕХАСІ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

 

ЮЛІЯ СТАРОДУБЦЕВА ПРОГРАЄ ФІНАЛ КВАЛІФІКАЦІЇ НА ТУРНІРІ В ТЕХАСІ

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (№135 WTA) не змогла пробитись до основи хардового турніру WTA 250 у Остіні (Техас). У фіналі кваліфікації наша співвітчизниця поступилась Терезі Мартінцовій (№152 WTA) з Чехії - 3:6, 6:7(6).

У другій партії Юлія програвала чеській тенісистці на тай-брейку 1:5, однак зуміла зрівняти рахунок - 6:6 відігравши чотири матчболи у суперниці. У вирішальний момент Мартінцовій все ж вдалось дотиснути українку.

Відтак у основній сітці турніру Україну представлятиме лише Ангеліна Калініна (№32 WTA), яка отримала перший номер посіву. У першому раунді її суперницею буде чеська тенісистка Сара Бейлек (№32 WTA).

Нагадаємо, діючою чемпіонкою ATX Open є Марта Костюк.

 

 

АРГЕНТИНСЬКИЙ ФІНАЛ НА КОРТАХ РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО

У Ріо-де-Жанейро завершився грунтовий турнір серії ATP 500 RIO OPEN PRESENTED BY CLARO. У фінальному матчі за титул змагалися два аргентинські тенісисти Себастьян Баес і Маріано Навоне (№113 ATP).

Вирішальний поєдинок тривав 1 годину і 24 хвилин та завершився беззаперечною перемогою Баеса - 6:2, 6:1.

Це п'ятий титул на турнірах ATP в кар'єрі 23-річного аргентинського тенісиста. За підсумками змагання він підніметься на 21-у сходинку світового рейтинга.

 

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Нью-Делі. Хард. Кваліфікація. Півфінали. Ганеш М. (№1647 ATP) - Ваншельбойм Е. (№357 ATP) - 0:6, 0:6. Секуліч Ф. (№270 ATP) - Урсу В. (№425 ATP) - 6:3, 6:2. Фанзелов С. (№317 ATP) - Джавакян Ю. (№503 ATP) - 4:6, 6:7(2).

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!