Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

ЯННІК ЗІННЕР ЗАВОЙОВУЄ ТИТУЛ НА СУПЕРТУРНІРІ В ШАНХАЇ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ЯННІК ЗІННЕР ЗАВОЙОВУЄ ТИТУЛ НА СУПЕРТУРНІРІ В ШАНХАЇ

У понеділок в Шанхаї завершився престижний хардовий турнір ATP 1000 Rolex Shanghai Masters. У фінальному поєдинку зійшлися перша ракетка світу Яннік Зіннер і єдиний діючий тенісист з «великої трійки» Новак Джокович (№4 ATP).

Матч тривав 1 годину і 39 хвилин та завершився перемогою італійського тенісиста - 7:6 (7:4), 6:3.

Це була восьма очна дуель Зіннера і Джоковича. Рахунок у особистому заліку зрівнявся - 4-4. Яннік виграв четверту зустріч поспіль.

Нагадаємо, для італійського тенісиста це був другий фінал впродовж останніх дванадцяти днів. 2 жовтня Зіннер програв вирішальний двобій на турнірі в Пекіні Карлосу Алькарасу. Загалом це сьомий титул Янніка у 2024 році і 17-й в кар'єрі.

Зазначимо, починаючи з Цинциннаті італійський тенісист провів 22 матчі здобувши 21 перемогу.

ДЕВ'ЯТА ПОРАЗКА ПОСПІЛЬ МАРЧЕНКА НА ТУРНІРІ В КАЗАХСТАНІ

У понеділок в Казахстані стартує хардовий турнір у приміщенні серії ATP 250 Almaty Open. Єдиний представник від України Ілля Марченко (№316 ATP) спробував проторувати собі шлях в основну сітку через кваліфікацію.

У першому раунді відбору суперником українця був Бу Юнчаокете (№69 ATP) з Китаю. Поєдинок тривав 1 годину і 19 хвилин та завершився перемогою представника Піднебесної - 6:3, 6:4.

Це була перша очна зустріч тенісистів.

У фіналі кваліфікації переможець зіграє проти британця Денні Еванса (№170 ATP).

Зазначимо, поразка в Алматі стала для Марченка дев’ятою поспіль. Востаннє Ілля відчував смак перемоги 17 травня у півфіналі челенджера в Тайбеї.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Ольбія. Хард. Кваліфікація. Півфінали. Крутих О. (№549 ATP) - Негріту К. (№426 ATP) - 6:4, 7:6 (7:5). Меріда Агілар Д. (№331 ATP) - Орлов В. (№559 ATP) - 6:2, 6:4. Сачко В. (№402 ATP) - Карбоні Л. (№867 ATP) - +:-.