Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Впевнений старт Ястремської на турнірі в Бірмінгемі. Катерина Байндл обігрує сіяну тенісистку на старті турніру в Італії.

 

 

Впевнений старт Ястремської на турнірі в Бірмінгемі

У Великобританії триває трав'яний турнір WTA 250 Rothesay Classic Birmingham. Після поразки Лесі Цуренко надії українських вболівальників пов'язані з виступом Даяни Ястремської. Вчора тенісистка провела свій стартовий матч. Суперницею Даяни була друга ракетка Польщі Магда Лінетт.

Ястремська впевнено провела зустріч здобувши перемогу 6:4, 6:3. Поєдинок став третім в очному протиборстві тенісисток. Всі зустрічі завершились на користь Даяни, яка не віддала польській суперниці жодного сету.

У другому раунді Ястремська зіграє з лідером посіву Єлєною Остапенко з Латвії.

 

 

Переможний старт Дар’ї Снігур на турнірі в Британії

В англійському містечку Ілклі триває трав'яний турнір ITF Ilkley Trophy з призовим фондом 100 тисяч доларів. Среди учасниць українська тенісистка Дар'я Снігур (№132 WTA).

У першому колі її суперницею була Валентіні Грамматікопулу з Греції (№189 WTA). Снігур здобула впевнену перемогу - 6:3, 6:3.

Свій наступний матч українська тенісистка проведе завтра проти британки Рани Акуа Штойбер.

 

Катерина Байндл обігрує сіяну тенісистку на старті турніру в Італії

Українська тенісистка Катерина Байндл з перемоги розпочала виступи на трав'яному турнірі WTA 125, що цього тижня проходить в муніципалітеті Гаїба (350 км на північ від Риму). У стартовому матчі українка здолала бельгійку Гретьє Міннен сіяну на турнірі під сьомим номером - 7:6(3), 6:2.

Наступною суперницею Катерини буде італійка Федеріка Ді Сарра (№239 WTA).

 

Українці на кортах світу. Коротко про головне:

  • Ерік Ваншельбойм впевнено здолав Отакара Унгермана на старті тенісного турніру у бельгійському Дюффелі - 6:1, 6:0.

 

 

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!