Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Впевнений старт Ангеліни Калініної на турнірі в Лінці. Українці на кортах світу:

Впевнений старт Ангеліни Калініної на турнірі в Лінці

У австрійському Лінці триває хардовий турнір серії WTA 250. Серед учасниць 7-а ракетка світу Марія Саккарі. Україну у змаганні представляє Ангеліна Калініна (№31 WTA). Вчора наша співвітчизниця провела свій стартовий поєдинок. Суперницею Ангеліни була американка Аліша Паркс (№51 WTA). Остання минулого тижня виборола свій перший титул у Ліоні.

Матч тривав 1 годину і 51 хвилину та завершився на користь Калініної - 6:2, 7:5. Загалом це була друга очна гра спортсменок. І знову перемога української тенісистки.

Сьогодні Ангеліна проведе чергову зустріч. Її суперницею буде німкеня Анна-Лена Фрідзам (№124 WTA).

Марта Костюк завершує виступи на турнірі в ОАЕ

У середу в Абу-Дабі визначились перші чвертьфіналістки хардового турніру серії WTA 500. В одному з матчів змагалися Марта Костюк (№57 WTA) та Белінда Бенчіч (№9 WTA).

На жаль українка не змогла обіграти олімпійську чемпіонку Токіо. Поєдинок закінчився 4:6, 5:7 на користь Бенчіч.

Зазначимо, у другому сеті Костюк мала непогані шанси зрівняти рахунок у матчі. Марта вела в рахунку 5:3, однак не втримала переваги програвши 4 гейми поспіль.

У чвертьфіналі Бенчіч гратиме проти американки Шелбі Роджерс (№46 WTA).

Українці на кортах світу:

WTA 500. Абу-Дабі. Пари. Хард. ⅛ фіналу. Стефані Л. / Чжан Шуай – Даніліна А. / Кіченок Л. - 6:7 (4), 6:3, 10:5.

Challenger. Тенеріфе. Пари. Хард. ⅛ фіналу. Крутих О. / Марожан Ф. - Лібієтіс М.  / Маргаролі Л. - 4:6, 5:7.

ITF. Чоловіки. Шарм-еш-Шейх. Хард. 1/16 фіналу. Лукман М. - Бондар М. - 6:0, 6:1.