Впевнений дебют Олексія Крутих та перші сенсації на Australian Open.

Впевнений дебют Олексія Крутих на Australian Open

У другий день Відкритого чемпіонату Австралії відбувся дебют українця Олексія Крутих  (№26 ATP) на турнірах серії Grand Slam. Нагадаємо він єдиний представник України у чоловічому розряді. Суперником Олексія став Дієго Шварцман (№26 ATP).

На деякий час матч було перервано за рахунку 6:4, 6:7(6), *5:3 на користь аргентинця. Організатори зупинили поєдинки на 13 кортах через неймовірну спеку, що панує у Мельбурні. Гра продовжувалась лише на трьох аренах обладнаних системами кондиціонування.

Орієнтовно о 8:00 за Києвом матчі було відновлено. На поточний момент Шварцман веде в рахунку 6:4, 6:7(6), 6:3, 6:6(1-1).

Перші сенсації на Australian Open

Відкритий чемпіонат Австралії щойно розпочався, а вже стартовий раунд подарував вболівальникам кілька несподіваних результатів. В одному з перших матчів ігрового дня розгромної поразки зазнала італійка Мартіна Тревізан (на фото). 21-а ракетка світу за 1 годину і 13 хвилин примудрилась програти  кваліфаєру Анні Кароліні Шмідловій з Словаччини (№105 WTA) - 3:6, 2:6.

До розряду глядачів перейшла і Кайя Канепі (№29 WTA). Естонка у трьох сетах поступилась володарці вайлд-кард Кімберлі Біррелл (№167 WTA) з Австралії - 6:3, 6:7(4), 1:6.

Результати Australian Open за 17 січня:

Жінки. Павлюченкова А. (№364 WTA) - Джорджі К. (№70 WTA) - 0:6, 1:6. Мугуруса Г. (№73 WTA) - Мертенс Е. (№32 WTA) - 6:3, 6:7(3), 1:6. Фернандес Л. (№40 WTA) - Корне А. (№34 WTA) - 7:5, 6:2. Ван С. (№53 WTA) - Плішкова Ка. (№31 WTA) - 1:6, 3:6. Фругвіртова Л. (№82 WTA) - Форліс Дж. (№160 WTA) - 6:0, 6:4. Сабаленка А. (№5 WTA) - Мартінцова Т. (№74 WTA) - 6:1, 6:4.