Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА ЕЛІНИ СВІТОЛІНОЇ НА СТАРТІ «РОЛАН ГАРРОС». ВІТАЛІЙ САЧКО ЗІГРАЄ В ОСНОВІ ІТАЛІЙСЬКОГО ЧЕЛЕНДЖЕРА.

 

ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА ЕЛІНИ СВІТОЛІНОЇ НА СТАРТІ «РОЛАН ГАРРОС»

У Парижі набирає хід Відкритий чемпіонат Франції з тенісу. Увага українських вболівальників зосереджена на змаганні жінок. Адже на старт «Ролан Гаррос» вийшло відразу шість українських тенісисток.

У другий ігровий день наша увага була прикута до матчу за участю Еліни Світоліної (№192 WTA). Українська тенісистка щойно виграла турнір у Страсбурзі і менш ніж через дві доби новий старт. Суперницею українки у першому раунді була італійка Мартіна Тревізан (№242 WTA). Еліна напрочуд легко провела стартову зустріч і перемогла 6:2, 6:2. Поєдинок тривав 1 годину і 12 хвилин.

Далі за сіткою на Світоліну очікує австралійка Сторм Сандерс (№204 WTA).

 

ВІТАЛІЙ САЧКО ЗІГРАЄ В ОСНОВІ ІТАЛІЙСЬКОГО ЧЕЛЕНДЖЕРА

У понеділок у Віченці стартував грунтовий турнір серії Challenger. Паралельно з матчами основи шість пар тенісистів змагалися у фіналі кваліфікації. Один з поєдинків проходив за участі українця Віталія Сачка (№275 ATP). Суперником нашого співвітчизника був місцевий спортсмен Джованні Фоніо (№276 ATP).

У напруженому, майже двогодинному, протистоянні гору взяв українець - 6:4, 7:6(1).

Вже сьогодні на Віталія чекає стартовий матч в основі проти португальця Жуана Соузи (№260 ATP).

 

 

ФІАСКО ДАЯНИ ЯСТРЕМСЬКОЇ НА СТАРТІ «РОЛАН ГАРРОС»

Вкотре невдачею завершився виступ на «Ролан Гаррос» для Даяни Ястремської (№144 WTA). Українська тенісистка не змогла подолати стартовий бар'єр в особі хорватки Донни Векіч (№22 WTA) - 2:6, 5:7. Матч тривав 1 годину і 27 хвилин.

Це була п'ята очна зустріч тенісисток. Другу перемогу виборола Векіч.

Зазначимо, Даяна четвертий раз стартувала на Відкритому чемпіонаті Франції. Та ще жодного разу Ястремській не вдалось подолати перше коло змагань.

 

 

 

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!