Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Вольова перемога Світоліної на турнірі в Індіан-Веллс. Даяна Ястремська вилітає після другого раунду.

Вольова перемога Світоліної на турнірі в Індіан-Веллс

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№7 WTA) здобула другу поспіль перемогу на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллс. Цього разу у важкому трисетовому поєдинку вона здолала Сорану Кирстя (№40 WTA) - 4:6, 6:4, 7:6(3). Перший сет матчу склався на користь румунської тенісистки. Починаючи з п'ятого гейму суперниці влаштували обмін брейками. Останньою помилилась Світоліна. Тож Кирстя виграла першу партію - 6:4.

До честі Еліни другий сет вона провела набагато зібраніше. Українській тенісистці вдалось зробити брейк у третьому геймі і з труднощами довести другу партію до перемоги. Особливо понервувати українським вболівальниками довелось у десятому геймі. Світоліна подаючи на сет програвала 15:40, але змогла відігратись і вирвати перемогу - 6:4.

У вирішальній партії був певний момент коли здавалось, що переможе румунська тенісистка. Світоліна програла шостий гейм і рахунок став загрозливим - 4:2 на користь Кирсті. Однак Еліні вдалось відразу брейканути у вдповідь. Після цього гра перейшла у спокійне русло і плавно підійшла до тай-брейку. У вирішальний момент українській тенісистці вдалось віднайти додаткові фізичні ресурси і заграти гостріше. Програючи 1:2 Світоліна виграла чотири розіграші поспіль і довела матч до перемоги -  4:6, 6:4, 7:6(3).

У наступному раунді суперницею Світоліної стала американська тенісистка Джесіка Пегула. В третьому колі вона обіграла італійку Ясміне Паоліні - 6:4, 6:1.

Світоліна продовжує боротьбу за поїздку на Підсумковий турнір у Гвадалахару. В Чемпіонській гонці вона обійшла бельгійку Елізе Мертенс.

UPD Після поразки Анастасії Павлюченкової Еліна виходить на 10-е місце.

Даяна Ястремська вилітає після другого раунду Індіан-Веллс

Даяна Ястремська не змогла пробитись до третього кола тенісного турніру в Індіан-Веллс. Українська тенісистка зустрічалась з іспанкою Паулою Бадосою (№21 WTA). Початок поєдинку був на користь Ястремської. Даяна зробила брейк у четвертому геймі, повівши в рахунку 3:1. Однак надалі українська тенісистка програла поспіль дві свої подачі. Відтак лідерство захопила Бадоса і виграла перший сет - 6:4. Здавалось, що матч швидко закінчиться на користь іспанської тенісистки, яка у першому геймі другого сету зробила брейк. Та все ж Ястремській вдалось не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед - 4:1. Даяна впевнено довела другу партію до перемоги - 6:2.

У вирішальному сеті гра Ястремської розладналась. Українка програла дві свої подачі, що і зумовило вирішальну перемогу Бадоси - 6:4, 2:6, 6:2.