ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА МАРТИ КОСТЮК НА СТАРТІ ВІМБЛДОНСЬКОГО ТУРНІРУ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА МАРТИ КОСТЮК НА СТАРТІ ВІМБЛДОНСЬКОГО ТУРНІРУ

Вчора, у третій ігровий день Вімблдонського турніру, були зіграні перенесені через дощ поєдинки першого раунду у жінок. Свій перший матч провела українка Марта Костюк (№36 WTA). Суперницею нашої співвітчизниці була восьма ракетка світу Марія Саккарі.

Початок гри не задався. Марта без найменших шансів, впродовж 27 хвилин, всуху програла тенісистці з Греції першу партію.

Попри невдалий перебіг зустрічі Костюк знайшла в собі сили переломити хід матчу. У другому сеті за рахунку 3:3 українка з п'ятої спроби реалізувала брейк-пойнт. Та все ж Саккарі вдалось відновити паритет у сеті. Тож для виграшу партії Марті довелось докласти зусиль. У підсумку українка зрівняла рахунок у матчі - 7:5 і загалом 1:1.

У третьому геймі вирішального сету Марта взяла подачу суперниці, яка дедалі більше почала нервувати і частіше помилятись. На щастя Костюк вдалось втримати переможний рахунок. У підсумку - 0:6, 7:5, 6:2. Загалом це була третя очна дуель спортсменок і перша перемога українки.

У другому колі Марта змагатиметься проти іспанки Паули Бадоси (№35 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Карлсруе. Грунт. ⅛ фіналу. Скатов Т. (№138 ATP) - Сачко В. (№190 ATP) - 3:6, 7:6(8), 7:6(7). Пари. ⅛ фіналу. Белінський В. / Бланч Д. - Бланкано Ж. / Пер Б. - 1:6, 1:6.

ATP Challenger. Мілан. Пари. Грунт. ⅛ фіналу. Ессерік Ж. / Молчанов Д. - Орадіні Дж. / Вайс А. - 2:6, 7:6(3), 10:5.

ATP Challenger. Труа. Грунт. ⅛ фіналу. Біттуан К. / Сомані П. - Мілоєвіч Н. / Ужиловський В. - 5:2. Відмова - Мілоєвіч Н. / Ужиловський В.

ITF. Гаага. Грунт. 1/16 фіналу. Віскер Н. (№1105 ATP) - Брайнін О. (№793 ATP) - 1:6, 6:7(3).

ITF. Марбург. Грунт. 1/16 фіналу. Білобородько І. (№895 ATP) - Ліпп М. - 3:6, 3:6.

ITF. Лейквуд. Хард. 1/16 фіналу. Сагдієва А. (№1150 WTA) - Фродін Т. - 5:7, 6:3, 6:4.

ITF. Лієпая. Грунт. 1/16 фіналу. Спітері Д. (№460 WTA) - Страхова В. (№304 WTA) - 6:4, 3:6, 6:2.