Віталій Сачко вийшов до фіналу челенджеру у Форлі. На Кубку Девіса визначився перший фіналіст.

Віталій Сачко вийшов до фіналу челенджеру у Форлі

Віталій Сачко пробився до фіналу в парному розряді на турнірі серії Challenger в італійському Форлі. В п'ятницю в дуеті з Лукашом Росолом український тенісист здобув перемогу у поєдинку з італо-іспанським дуетом Андреа Вавассорі / Давід Вега Ернандес - 6:3, 2:6, 10:6.

У фінальному матчі україно-чеський тандем зіграє проти хорватсько-австрійської пари Антоніо Санчіч / Трістан-Самуель Вайссборн.

На Кубку Девіса визначився перший фіналіст

В п'ятницю у Мадриді пройшов перший півфінальний матч Кубка Девіса. За путівку до фіналу змагалися збірні Хорватії і Сербії.

У стартовому поєдинку ігрового дня на корт вийшли Борна Гойо (№279 ATP) та Душан Лайовіч (№33 ATP). Хорватський тенісист до вчорашнього дня мав у своєму активі дві перемоги над Алексеєм Попиріним і Лоренцо Сонего. Гойо і цього разу довів, що він серйозний суперник з яким варто рахуватись. Вже на старті першого сету хорват повів з брейком 4:1. Щоправда Лайовічу вдалось не тільки зрівняти рахунок, а й виграти поспіль пять геймів. Перша партія за сербським тенісистом - 6:4. Другий сет проходив за схожим сценарієм. Однак цього разу Гойо діяв впевненіше і не дав своєму опоненту шансів відігратись - 6:3. У вирішальній третій партії гра у Лайовіча розладналась. Серб програв поспіль дві подачі і не зміг налагодити гру на прийомі. Тож Борна Гойо довів гру до переможного кінця - 4:6, 6:3, 6:2.

Сербській збірній вдалось зрівняти рахунок в матчі завдяки Новаку Джоковичу. Перша ракетка світу без проблем переграв свого суперника Маріна Чиліча - 6:4, 6:2.

Доля протистояння знову вирішилась у матчі пар. Вирішальне очко збірній Хорватії приніс дует олімпійських чемпіонів Токіо Нікола Мектіч / Мате Павіч. У заключному поєдинку ігрового дня тенісисти взяли гору над сербською парою у складі Новака Джоковича і Філіпа Країновича - 7:5, 6:1.

Суперник хорватів у фіналі Кубка Девіса визначиться сьогодні у матчі збірних Німеччини та Федерації тенісу Росії.