Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Віталій Сачко у парному півфіналі челенджера в Форлі. Стали відомі всі півфіналісти Кубка Девіса.

Віталій Сачко у парному півфіналі челенджера в Форлі

У четверг на хардовому челенджері в Форлі було зіграно матчі чвертьфінальної стадії у парному розряді. Віталій Сачко в дуеті з чехом Лукашем Росолом вийшов до півфіналу змагань.

Вчора україно-чеський дует обіграв сіяний на турнірі під четвертим номером тандем австрійських тенісистів у складі Александра Едлера і Лукаса Мідлера - 4:6, 6:3, 11:9.

Сьогодні у півфіналі Віталій Сачко та Лукаш Росол зіграють проти Андреа Вавассорі і Давіда Веги Ернандеса.

Стали відомі всі півфіналісти Кубка Девіса

Вчора стали відомі всі учасники півфіналів Кубка Девіса. Останню путівку розіграли між собою збірні Федерації тенісу Росії та Швеції. Першими на корт вийшли Андрєй Рубльов (№5 ATP) і Еліас Імер (№171 ATP). Стартовий сет легко виграв росіянин - 6:2. Здавалось, що збірна ФТР не буде мати проблем із шведами. Особливо після того як у другій партії рахунок став 5:3 на користь Рубльова. Однак Імер не тільки відігрався, але й виграв поспіль чотири гейми, зрівнявши рахунок у матчі.

У вирішальній партії суперники почергово брали свої подачі. Щоправда російський тенісист постійно нав’язував боротьбу Еліасу Імеру на прийомі. Доля поєдинку вирішилась на тай-брейку, де Рубльов впевнено довів свою перевагу - 6:2, 5:7, 7:6(3).

У другому поєдинку ігрового дня Даніїл Медвєдєв переграв Мікаеля Імера (№94 ATP) - 6:4, 6:4. Рахунок матч став 2-0. Тож потреба в парній зустрічі відпала.

Сьогодні у Мадриді відбудеться перший півфінальний двобій між збірними Хорватії та Сербії. Росіяни та німці поміряються силами завтра.

Україно-індійський дует у півфіналі турецького челенджера

Цього тижня в Анталії триває тенісний турнір серії Challenger з призовим фондом €31,440. У змаганні бере участь Владислав Орлов. Український тенісист у дуеті з індусом Рамкумаром Раманатханом обіграв вчора німецько-грузинський дует Лукас Герх / Олександр Метревелі - 6:2, 7:5.

Сьогодні на турнірі відбудуться матчі півфінальної стадії, де на україно-індійський тандем очікують італійці Джованні Фоніо і Ріккардо Бонадіо.