Віталій Сачко пробився до чвертьфіналу челенджеру у Франції. Результати Маямі:

Віталій Сачко пробився до чвертьфіналу челенджеру у Франції

У французькому Ліллі триває хардовий турнір серії ATP Challenger Play In Challenger. У четвер визначились чвертьфіналісти змагання. В одному з матчів за місце в наступному раунді змагався українець Віталій Сачко (№309 ATP). Його суперником був Каспер Жук (№257 ATP) з Польщі.

Напружений трисетовий поєдинок тривав 2 години і 19 хвилин та завершився перемогою Сачка - 6:4, 4:6, 7:5.

Зазначимо у вирішальній партії Віталій програвав 0:3 віддавши дві свої подачі.

Далі за сіткою на українського тенісиста очікує гра проти фіна Отто Віртанена (№139 ATP).

Петра Квітова долає ерефійський бар’єр на турнірі в Маямі

У четвер на хардовому турнірі в Маямі визначилась остання учасниця півфінальної стадії змагань. За вакантне місце в квартеті змагалися Петра Квітова (№12 WTA) з Чехії та росіянка Єкатєріна Александрова (№18 WTA).

Трисетовий поєдинок тривав 2 години і 13 хвилин та завершився на користь Квітової. Це була третя очна дуель тенісисток. Рахунок 2-1 на користь Петри. Зауважимо, виграний матч спортсменки з ерефії - технічна перемога на турнірі в санкт-петербурзі.

У півфіналі Квітова гратиме проти румунки Сорани Кирсті.

Результати Маямі:

WTA. ½ фіналу. Рибакіна Є. (№7 WTA) - Пегула Дж. (№3 WTA) - 7:6(3), 6:4.

ATP. ¼ фіналу. Черундоло Ф. (№31 ATP)  - Хачанов К. (№16 ATP)  - 3:6, 2:6. Алькарас Гарфія К. (№1 ATP) - Фріц Т. (№10 ATP) - 6:4, 6:2.

Українці на кортах  світу:

ATP Challenger. Жирона. Грунт. ⅛ фіналу. Де Йонг Є. (№273 ATP) - Крутих О. (№167 ATP) - 6:3, 6:2.

ITF. Мурска Собота. Хард (indoor). ⅛ фіналу. Завацька К. (№267 WTA) - Тимофєєва М. (№257 WTA) - 3:6, 2:5 відмова Завацької.

ITF. Майсур. Хард. ⅛ фіналу. Агарвал Р. (№1015 ATP) - Орлов В. (№393 ATP) - 1:6, 7:5, 4:6.

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. ⅛ фіналу. Білобородько І. (№817 ATP) - Козьбінов А. (№538 ATP) - 7:6(4), 6:1.