ВІТАЛІЙ САЧКО ПОБОРЕТЬСЯ ЗА ТИТУЛ НА ЧЕЛЕНДЖЕРІ У СЛОВАЧЧИНІ. УКРАЇНСЬКЕ ПРОТИСТОЯННЯ НА КОРТАХ БІРМІНГЕМА.

ВІТАЛІЙ САЧКО ПОБОРЕТЬСЯ ЗА ТИТУЛ НА ЧЕЛЕНДЖЕРІ У СЛОВАЧЧИНІ

Вчора, у столиці Словаччини Братиславі визначились фіналісти ґрунтового турніру серії Challenger. У першому півфіналі за право продовжити боротьбу за титул змагалися Віталій Сачко (№266 ATP) та чилієць Томас Барріос Вера (№161 ATP). У майже двогодинному протистоянні (1:56) пермогу відсвяткував український тенісист - 6:4, 7:5.

Зазначимо, в обох партіях Віталій програв на старті 1:3, однак щоразу повертався у гру виборюючи  сет.

У фіналі Віталій змагатиметься з болгарином Дімітаром Кузмановим (№223 ATP). Останній впродовж 1 години і 6 хвилин завдав розгромної поразки першому сіяному словаку Алексу Молчану (№80 ATP) - 6:0, 6:1.

Для Сачка сьогоднішній фінал у турнірі категорії Challenger лише третій в кар'єрі.

УКРАЇНСЬКЕ ПРОТИСТОЯННЯ НА КОРТАХ БІРМІНГЕМА

У понеділок в англійському Бірмінгемі візьме старт другий за ліком трав'яний турнір серії WTA 250 Rothesay Classic. Серед учасниць пять українських тенісисток - Ангеліна Калініна (№25 WTA), Марта Костюк (№35 WTA), Еліна Світоліна (№73 WTA), Леся Цуренко (№45 WTA) та Даяна Ястремська (№135 WTA). Для двох останніх змагальний шлях розпочався з кваліфікації. Волею жеребу Леся і Даяна у двобої між собою повинні були розіграти місце у фіналі відбору.

На жаль боротьби не вийшло. Цуренко поступилась - 2:6, 2:6. Гра тривала 1 годину і 14 хвилин.

У вирішальному матчі за місце в основі Ястремська гратиме проти чешки Терези Мартінцової (№121 WTA).

ЮЛІЯ СТАРОДУБЦЕВА ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ 60-ТИСЯЧНИКА У АМЕРИКАНСЬКОМУ САМТЕРІ

У містечку Самтер, що у штаті Південна Кароліна триває жіночий хардовий турнір з призовим фондом 60 тисяч доларів. У суботу визначились фіналісти змагання в одиночному розряді.

В одному з матчів на корт вийшла українка Юлія Стародубцева (№385 WTA). Їй протистояла третя сіяна американка Лів Ховд (№298 WTA). Трисетовий поєдинок дівчат тривав 2 години і 20 хвилин та завершився на користь Юлії - 6:3, 4:6, 6:3.

У першому сеті Стародубцева програвала 0:3 з двома брейками, однак змогла схилити шальки терезів на свою користь вигравши шість геймів поспіль.

Зазначимо, українці вдалось перервати 8-матчеву переможну серію Ховд. Остання у травні виграла турнір у Бетані Біч.

У фіналі 60-тисячника Стародубцева гратиме з Карман Каур Тханді (№263 WTA) з Індії.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Ілклі. Трава. Кваліфікація. Півфінали. Ногучі Р. (№209 ATP) - Крутих О. (№182 ATP) - 4:6, 6:3, 3:6.

ITF. Сан-Дієго. Пари. Хард. Фінал. Деаветтіла С. / Хай К. - Раполу М. / Сагдієва А. - 7:6(4), 6:4

ITF. Самтер. Пари. Хард. Фінал. Матеас М. / Роджерс А. С. - Кесслер М. / Стародубцева Ю. - 6:4, 6:7(3), 10:6.