Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Віталій Сачко побореться за місце в основній сітці Шербура. Сенсація на кортах Монпельє.

Віталій Сачко побореться за місце в основній сітці Шербура

Сьогодні у французькому Шербурі розпочнеться чоловічий тенісний турнір серії Challenger. Призовий фонд змагання складає €45,730.

Турнір у Шербурі має тривалу 25-річну історію. У свій час його переможцями ставали Себастьян Грожан (1999) та Грігор Дімітров (2011).

Цьогоріч учасником змагання став Віталій Сачко. Для того, щоб зіграти в основній сітці український тенісист стартував з кваліфікації.  У півфіналі Віталій легко переміг румуна Ніколаса Давіда Йонела (№417 ATP) - 6:2, 6:0. Сьогодні на турнірі будуть зіграні фінальні матчі кваліфікаційного раунда. В одному з поєдинків на корт вийде Віталій Сачко. Його суперником буде француз Трістан Ламазін (№301 ATP).

Сенсація на кортах Монпельє

Несподівано завершився чоловічий тенісний турнір в Монпельє. У фіналі головний фаворит змагань 3-я ракетка світу Александр Звєрєв поступився Александру Бубліку - 4:6, 3:6.

Для казахського тенісиста титул в Монпельє став першим в кар'єрі. До цього він чотири рази грав у фіналах і кожного разу поступався своїм суперникам.

Завдяки перемозі Александр Бублік піднявся на 31-е місце у світовому рейтингу.

Зірковий аргентинський тенісист завершує свою кар'єру

Нетривалим вийде повернення на корт екс-четвертої ракетки світу Хуана Мартіна дель Потро. Про це аргентинський тенісист повідомив під час прес-конференції. Вона відбулась у Буенос-Айресі перед стартом тенісного турніру серії ATP 250 Argentina Open.

За словами Хуана Мартіна, він залишить спорт після турніру у Ріо-де-Жанейро. Останній пройде в період з 14 по 20 лютого.

На обидва змагання дель Потро отримав вайлд-кард від організаторів. Свій перший за два з половиною роки матч аргентинець проведе у вівторок проти співвітчизника Федеріко Дельбоніса (№41 ATP).

Станом на сьогоднішній день Хуан Мартін дель Потро займає 757-у позицію у рейтингу ATP.